Dowóz uczniów do szkół podstawowych na terenie Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół specjalnych w roku szkolnym 2022/2023

BIURO OBSŁUGI JEDNOSTEK SAMORZĄDOWYCH W NOWEJ DĘBIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00313708
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-08-22 11:37
Lokalizacja
Nowa Dęba, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8671914659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

7 przyznanych

JAN GURDAKTarnowska Wola, PL
21 620 PLN
JAN GURDAKTarnowska Wola, PL
63 920 PLN
JAN GURDAKTarnowska Wola, PL
37 224 PLN
JAN GURDAKTarnowska Wola, PL
54 520 PLN
JAN GURDAKTarnowska Wola, PL
54 520 PLN
JAN GURDAKTarnowska Wola, PL
63 920 PLN
JAN GURDAKTarnowska Wola, PL
31 960 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.