Inwestycje dotyczące adaptacji pomieszczeń w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 12 w Katowicach
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 12 Katowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00313760
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00313760/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-22 11:50
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4704b70c-13d0-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 9542807235
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00313760 z dnia 2022-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Inwestycje dotyczące adaptacji pomieszczeń w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 12 w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 12 Katowice
1.3.) Oddział zamawiającego: ZSP12 Katowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384110136
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiosny ludów
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-374
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 256 82 76
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpod42@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zsp12katowice.szkolnastrona.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Inwestycje dotyczące adaptacji pomieszczeń w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 12 w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4704b70c-13d0-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00313760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00050603/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Inwestycje dotyczące adaptacji pomieszczeń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291601/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/524/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 56655,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie wymiany instalacji elektrycznych wewnętrznych, wykonania instalacji oświetlenia awaryjnego i okablowania strukturalnego w pomieszczeniach administracyjnych w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 12 w Katowicach. Szczegółowy wykaz prac objętych przedmiotem zamówienia:
- demontaż tablic bezpiecznikowych,
- demontaż opraw oświetleniowych żarowych,
- demontaż opraw oświetleniowych świetlówkowych belki,
- demontaż łączników oświetleniowych,
- demontaż gniazd wtyczkowych,
- demontaż przewodów wtynkowych,
- demontaż puszek podtynkowych,
- montaż opraw oświetleniowych,
- montaż łączników oświetleniowych,
- montaż gniazd wtyczkowych,
- montaż ramek osprzętu
- montaż puszek,
- wykonanie ślepych otworów,
- montaż opraw oświetleniowych oświetlenia awaryjnego,
- wykucie bruzd,
- montaż przewodów kabelkowych w bruzdach,
- montaż rozdzielnicy,
- badania i pomiary elektryczne,
- utylizacja i wywóz materiału z rozbiórki.
Wykonawca wykona wszelkie roboty budowlane i inne czynności zgodnie z celem Inwestycji, opisem przedmiotu zamówienia zawartym w SWZ, a także dokumentacją projektową,
i innymi decyzjami w zakresie niezbędnym do pełnej realizacji i odbioru Inwestycji.
Przedmiot zamówienia powinien spełniać wymagania zawarte w aktualnie obowiązujących przepisach, a w szczególności ustawie Prawo Budowlane i aktach wykonawczych do tej ustawy.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, obejmującej przedmiary robót i specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiące integralną część niniejszej SWZ (załącznik nr 9). Zamawiający informuje, że przedmiar robót stanowi jedynie element pomocniczy dla Wykonawcy i nie zwalnia skalkulowania ryczałtowej ceny ofertowej na podstawie pozostałej dokumentacji projektowej i ewentualnie wizji lokalnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, do upływu terminu na składanie ofert, nie wpłynęłażadna oferta.
| 2022-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |