Dostawa wraz z montażem mobilnego zadaszenia amfiteatru w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim

GMINA OPOLE LUBELSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00313779
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00313779/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-08-22 11:53
Lokalizacja
Opole Lubelskie, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b845b420-0666-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7171733612
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem staliKonstrukcje z betonu zbrojonegoFundamentowanieBetonowanie konstrukcji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00313779 z dnia 2022-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem mobilnego zadaszenia amfiteatru w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OPOLE LUBELSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020026

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Lubelska 4

1.5.2.) Miejscowość: Opole Lubelskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 818277201

1.5.8.) Numer faksu: 818277200

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@opolelubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://opolelubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

pzp.opolelubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa wraz z montażem mobilnego zadaszenia amfiteatru w Parku Miejskim w Opolu Lubelskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b845b420-0666-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00313779

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010583/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rewitalizacja Parku Miejskiego w Opolu Lubelskim - etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00259076/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPR.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 137452,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dostawy wraz z montażem zadaszenia widowni amfiteatru zlokalizowanego na terenie parku miejskiego w Opolu Lubelskim zlokalizowanego przy ul. Al. 600 lecia. Teren inwestycji obejmuje działkę o nr ewidencyjnym 421 położoną w Opolu Lubelskim, obręb 03 miasto Opole Lubelskie. Teren inwestycji objęty jest ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Opole Lubelskie zatwierdzonego uchwałą nr X/92/04 RM w Opolu Lubelskim z dnia 27 stycznia 2004r (Dz.Urz.Woj.Lub. Nr 448 poz. 985 z 17 marca 2004r.) Działka nr ew. 421 jest częścią zespołu parkowo pałacowego w Niezdowie. Teren całego założenia pałacowo parkowego w Niezdowie znajduje się pod ochroną Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Obiekt wpisany do rejestru zabytków woj. lubelskiego pod nr A/447.
3. Zakres zamówienia obejmuje między innymi dostawę wraz z montażem mobilnego zadaszenia amfiteatru. W ramach zadania do obowiązków wykonawcy należy dostarczyć oraz zamontować zadaszenie mobilne nad istniejącą częścią widowni amfiteatru zgodnie z poniższym opisem:
a) Widownię należy wyposażyć w 8 szt rozkładanych zadaszeń osłaniających przed światłem słonecznym z półprzezroczystej membrany, przepuszczającej nie więcej niż 25% światła słonecznego, rozpiętej na stalowych nierdzewnych lub aluminiowych słupach, odchylonych od pionu w sposób kompensujący działanie siły poziomej od membrany. Wszystkie zadaszenia powinny być systemowym produktem dopuszczonym przez producenta do stosowania w przestrzeni użyteczności publicznej, w której mogą przebywać ludzie nie będący stałymi użytkownikami tej przestrzeni. Zaprojektowano użycie systemu bezodciągowego ze względu na istniejące zainwestowanie.
b) Słupy napinające membrany umieszczane każdorazowo przy rozkładaniu w zabetonowanych pod nawierzchnią widowni tulejach ze stali nierdzewnej. Tuleje o długości i średnicy dobranej zgodnie ze wskazaniami systemu powinny być otwarte dołem do warstwy drenażowej z kruszywa, umożliwiającej odprowadzanie wody opadowej do gruntu. Tuleje w czasie, w którym zadaszenia nie będą rozłożone muszą być zamknięte deklami ze stali nierdzewnej w płaszczyźnie nawierzchni, zabezpieczonymi przed nieuprawnionym zdjęciem z tulei.
c) Dostawca systemu powinien wykonać dokumentację warsztatową i instrukcję obsługi. Wymaga się, by trwałość systemu obejmowała co najmniej 70 cykli rozłożenia i złożenia zadaszeń.
d) Ze względu na konieczność zachowania przejść na widowni zaprojektowano skrócenie części ławek w niektórych rzędach w taki sposób, by w strefie przemieszczania się ludzi nie występowały przeszkody w postaci odchylonych od pionu słupów na wysokości mniejszej niż 220 cm nad poziomem terenu.
e) Wymaga się, żeby żaden element rozpiętej membrany po rozłożeniu zadaszeń nie znajdował się niżej niż 250 cm nad powierzchnią widowni oraz by z poziomu wzroku osoby stojącej (160 cm nad płaszczyzną nawierzchni) w każdym miejscu na widowni zachowana była widoczność na cały portal sceny do wysokości co najmniej 400 cm nad zewnętrzna krawędzią sceny.
f) Wykonawca winien przywrócić teren do stanu pierwotnego po wykonanych robotach;
4. Szczegółowe wymagania dotyczące warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ. Realizację zadania wykonawca winien prowadzić na podstawie decyzji LWKZ w Lublinie nr IN.5142.644.1.2021 z dnia 23.12.2021 r. oraz na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę nr 480/2021 Znak: AB.6740.5.153.2021 z dnia 28.12.2021 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45262210-6 - Fundamentowanie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie do składania ofert tj. do dnia 05.08.2022 do godz. 10:00 nie wpłynęły żadne oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy