Przeprowadzenie usługi szkolenia szybowcowego dla uczniów Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie.
41. Baza Lotnictwa Szkolnego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00314020
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-22 12:53
- Lokalizacja
- Dęblin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5060111875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkół pilotażu
Wykonawcy
2 przyznane
AEROKLUB MIELECKI IM. BRACI DZIAŁOWSKICHMIELEC, PL
140 580 PLNAEROKLUB MIELECKI IM. BRACI DZIAŁOWSKICHMIELEC, PL
140 580 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.