Przebudowa dróg gminnych w m. Szówsko, Piwoda, Nielepkowice i Zapałów

Gmina Wiązownica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00314133
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00314133/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-22 13:13
Lokalizacja
Wiązownica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-89cbbccf-0bff-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7922031567
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00314133 z dnia 2022-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w m. Szówsko, Piwoda, Nielepkowice i Zapałów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiązownica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900364

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska

1.5.2.) Miejscowość: Wiązownica

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-522

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wiazownica.com

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wiazownica.com/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-89cbbccf-0bff-11ed-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych w m. Szówsko, Piwoda, Nielepkowice i Zapałów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89cbbccf-0bff-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314133

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026400/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa dróg gminnych w m. Szówsko, Piwoda, Nielepkowice i Zapałówna terenie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00274851/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.21.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 zamówienia: SZÓWSKO
Przebudowa drogi gminnej w m. Szówsko, ul. Wolska, dz. nr ewid. 2802
1) podbudowa z kruszywa stabilizowanego cementem, warstwa gr. 10 cm,
2) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej,
3) oczyszczenie i skropienie nawierzchni emulsją,
4) wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm.
5) nawierzchnia z betonu asfaltowego AC 16W, gr. w-wy wiążącej 4cm.,

6) nawierzchnia z betonu asfaltowego AC 11S , gr. w-wy ścieralnej 3 cm. i 4 cm.,
7) uzupełnienie poboczy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, o szer. 2x25 cm., gr. warstwy po zagęszczeniu 7 cm.
2. przebudowa drogi gminnej w m. Szówsko, ul. Łąkowa i Wrzosowa, dz. nr ewid. 2736,
2749; obejmuje następujący zakres robót:

1) mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża,
2) podbudowa z kruszywa stabilizowanego cementem, warstwa gr. 15 cm,
3) podbudowa z kruszywa łamanego 0/64 mm, gr. warstwy 10 cm.,
4) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej,
5) oczyszczenie i skropienie nawierzchni emulsją,
6) wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm.
7) nawierzchnia z betonu asfaltowego AC 16W, gr. w-wy wiążącej 4 cm.,
8) nawierzchnia z betonu asfaltowego AC 11S , gr. w-wy ścieralnej 3 cm. i 4 cm.,
9) uzupełnienie poboczy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, o szer. 2x25 cm., gr. warstwy po zagęszczeniu 7 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 174756,85 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 zamówienia: PIWODA
1. przebudowa drogi gminnej w m. Piwoda, dz. nr ewid. 1064/1; obejmuje następujący
zakres robót:
1) roboty rozbiórkowe nawierzchni z kostki,
2) podbudowa z kruszywa łamanego 0/64 mm, gr. warstwy 7 cm.,
3) chodniki z kostki brukowej na podsypce cementowo-piaskowej, kostka z rozbiórki,
4) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej,
5) oczyszczenie i skropienie nawierzchni emulsją, wraz z rozłożeniem siatki wzmacniającej,
6) wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm.
7) nawierzchnia z betonu asfaltowego AC 11S, gr. w-wy ścieralnej 4 cm.,
8) mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża, gł. 10 cm (pobocza),
9) podbudowa z kruszywa łamanego 0/64 mm, gr. warstwy po zagęszczeniu 10 cm.,
10) uzupełnienie poboczy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, o szer. 2x25 cm. gr. warstwy po zagęszczeniu 7 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 108487,40 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 zamówienia: NIELEPKOWICE
1. przebudowa drogi gminnej w m. Nielepkowice, dz. nr ewid. 167, 385/2; obejmuje następujący zakres robót:
1) mechaniczne frezowanie nawierzchni asfaltowej,
2) podbudowa z kruszywa łamanego 0/31 mm, gr. warstwy 15 cm.,
3) oczyszczenie i skropienie nawierzchni emulsją,
4) wyrównanie istniejącej nawierzchni betonem asfaltowym BA 0/12,5 śr. gr. 3 cm.
5) nawierzchnia z betonu asfaltowego AC 11S, gr. w-wy ścieralnej 4 cm.,
6) uzupełnienie poboczy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, o szer. 2x25 cm. gr.
warstwy po zagęszczeniu 7 cm.
2. przebudowa drogi gminnej w m. Nielepkowice, dz. nr ewid. 206; obejmuje następujący zakres robót:
1) mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża,
2) podbudowa z kruszywa stabilizowanego cementem, gr. warstwy 10 cm.,
3) nawierzchnia z betonu asfaltowego AC 16W, gr. w-wy wiążącej 4 cm.,
4) nawierzchnia z betonu asfaltowego AC 11S, gr. w-wy ścieralnej 4 cm.,
5) uzupełnienie poboczy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, o szer. 2x25 cm. gr. warstwy po zagęszczeniu 7 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 155078,50 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 zamówienia: ZAPAŁÓW
1. przebudowa drogi gminnej w m. Zapałów, dz. nr ewid. 1216/121, 1216/178, 1528; obejmuje następujący zakres robót:
1) mechaniczne profilowanie i zagęszczanie podłoża,
2) podbudowa z kruszywa stabilizowanego cementem, gr. warstwy 10 cm.,
3) nawierzchnia z betonu asfaltowego AC 16W, gr. w-wy wiążącej 4 cm.,
4) nawierzchnia z betonu asfaltowego AC 11S, gr. w-wy ścieralnej 3 cm.,
5) uzupełnienie poboczy z kruszywa łamanego 0/31,5 mm, o szer. 2x25 cm. gr. warstwy po zagęszczeniu 7 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 124169,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty przetargowej.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty przetargowej.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty przetargowej.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty przetargowej.

2022-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane