„Modernizacja pokrycia dachu na budynku szkoły w Zespole Szkoły i Przedszkola Brody”
GMINA LWÓWEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00314345
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00314345/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-22 13:52
- Lokalizacja
- Lwówek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ab451ef-041a-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7881916747
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00314345 z dnia 2022-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja pokrycia dachu na budynku szkoły
w Zespole Szkoły i Przedszkola Brody”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LWÓWEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258879
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Lwówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-310
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 4414024 - centrala
1.5.8.) Numer faksu: 61 4414024 - prosić o włączenie
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lwowek.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lwowek.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ab451ef-041a-11ed-8000-d680d39e541a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja pokrycia dachu na budynku szkoływ Zespole Szkoły i Przedszkola Brody”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ab451ef-041a-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314345
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020027/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 „Modernizacja pokrycia dachu na budynku szkoły w ZSiP Brody”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00257147/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.10.00.2022.ZJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 237827,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zamówieniu (projekcie) pn.: „Modernizacja pokrycia dachu na budynku szkoły w ZSiP Brody”, dotyczy „nowego” budynku usytuowanego na dz. 539 obręb Brody, elewacją frontową bezpośrednio przy pasie drogi przebiegającej przez m. Brody (z m. Lwówka do m. Bródki).
2. Zakres wykonania robót budowlanych objętych zamówieniem
Modernizacja pokrycia dachu na budynku szkoły w ZSiP Brody, ma polegać na wymianie istniejącego pokrycia dachu (rożne rozdaje dachówki – cementowa zakładkowa i ceramiczna karpiówka) na pokrycie z blachodachówki – blachy modułowej (w kolorze RAL 8004 matowy).
Zakres robot do wykonania obejmuje:
1) Roboty budowlane przygotowawcze polegające na wykonaniu w pierwszej kolejności m.in.:
- zabezpieczeń ochronnych nad wejściami do budynku,
- montażu rusztowań zabezpieczających pracę na wysokościach,
- montażu osłon z siatek zabezpieczających, oraz zsypów na gruz,
- odpowiednie zabezpieczenie i oznakowaniu prowadzonych robót i miejsc pracy;
2) Roboty budowlane rozbiórkowe polegające na rozebraniu wszystkich elementów pokrycia i obróbek dachu, poczynając od m.in.:
- demontażu instalacji odgromowej i uziemiającej,
- ręcznej rozbiórce pokrycia z dachówek (357,00m2),
- rozbiórce ołacenia dachu j.w.,
- rozbiórce obudów okapów na ścianach szczytowych i dolnych krawędzi dachu wysuniętych przed płaszczyzną elewacji, oraz desek wiatrownicowych,
- demontażu rynien i rur spustowych,
- rozebraniu kominów ponad pokryciem dachu,
- rozebraniu wszystkich obróbek blacharskich dachu,
- wywiezienie i utylizacja wszystkich materiałów pochodzących z rozbiórek;
3) Roboty budowlane wykonania nowego pokrycia, polegające m.in. na:
- zabezpieczeniu elementów drewnianej konstrukcji dachu środkami ochrony drewna – standard zabezpieczenia,
- wymianie drewnianych elementów konstrukcyjnych, i ewentualnym wzmocnieniu (elementów tego wymagających),
- przemurowaniu kominów,
- montażu – ułożenie izolacji z folii,
- ołaceniu dachu pod blachę modułową, deskowanie połaci,
- montażu elementów wyposażenia dachu, ławy kominiarskie, wyłaz dachowy,
- montażu wszystkich elementów podbitek na ścianach szczytowych i dolnych krawędziach dachu
- pokryciu dachu blachodachówką modułową (357,00m2), wraz ze wszystkimi obróbkami blacharskimi,
- montażu instalacji uziemiającej i odgromowej wraz ze stosownymi badaniami potwierdzającymi skuteczność tych instalacji,
- montażu nowych rynien i rur spustowych (tytan-cynk).
3. Zamawiający przedstawia przedmiot zamówienia za pomocą przedmiarów robót do wykonania, oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, rysunku poglądowego rzutu dachu oraz dołączonych zdjęć poglądowych,
z zastrzeżeniem że przedmiary stanowią jedynie podstawę informacyjną, nie są obligatoryjne dla wykonawców, mają jedynie znaczenie pomocnicze w określeniu przedmiotu zamówienia.
Roboty nie ujęte (czy pominięte) w przedmiarach robót, oraz dokumentach przygotowanych na okoliczność wykonania przedmiotowego zadania – zamówienia (w tym stwior) nie są robotami dodatkowymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261213-0 - Kładzenie dachów metalowych
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45261320-3 - Kładzenie rynien
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269967,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269967,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PH-B "TOM-BUD" Tomasz Ślotała
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7881010716
7.3.3) Ulica: Długa 7
7.3.4) Miejscowość: Lwówek
7.3.5) Kod pocztowy: 64-310
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269967,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |