ZAKUP SPRZĘTU I POMOCY SZKOLNYCH W RAMACH PROGRAMU „LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LANCKOROŃSKICH W ZAKLICZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00314427
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-22 14:09
- Lokalizacja
- Zakliczyn, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8732796132
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pomoce dydaktycznePomoce naukoweSprzęt dydaktycznyDrukarki i ploteryWłókna sztuczneElektroniczne układy scalone i mikromodułySprzęt związany z komputeramiPakiety oprogramowania użytkowegoMikrofony i głośniki
Wykonawcy
6 przyznanych
MONIKA BOŻEKWrocław, PL
14 380 PLNMOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
4138,95 PLNMOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
2889,27 PLNMOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
1799,49 PLNMOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL
4138,95 PLNARTUR DYRDAMaków Podhalański, PL
617,21 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.