Wymiana stolarki w lokalach mieszkalnych będących w zasobach zarządzanych przez Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku.
Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00314509
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00314509/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-22 14:28
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-efff0ff2-0f1a-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 2030000218
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00314509 z dnia 2022-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki w lokalach mieszkalnych będących w zasobach zarządzanych przez Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200241074
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Bema 89/1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-370
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zmk.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmk.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zmk-bialystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana stolarki w lokalach mieszkalnych będących w zasobach zarządzanych przez Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efff0ff2-0f1a-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314509
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015095/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w lokalach gminnych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00284690/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TR.263.37.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 77042,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Wymiana stolarki w lokalach mieszkalnych będących w zasobach zarządzanych przez Zarząd Mienia Komunalnego w Białymstoku.
Stolarka okienna/drzwi balkonowe PCV:
- Barszczańska 1 klatka IV pomiędzy parterem I p, I p/ II p,
- Barszczańska 1 VII klatka pomiędzy II-III p.,
- Barszczańska 10 m 32,
- Barszczańska 2 m 31,
- Barszczańska 2 klatka schodowa ( tam gdzie jest lokal nr 31),
- Barszczańska 3 m 24,
- Barszczańska 3 m 28,
- Barszczańska 3 m 46,
- Barszczańska 4 m 38,
- Barszczańska 6 m 18,
- Klepacka 2a m 1,
- Klepacka 2D m 40,
- Klepacka 4 m 80,
- Klepacka 4 m 81,
- Klepacka 6 II klatka pomiędzy I/II piętrem,
- Kraszewskiego 23A m 32,
- Św. Proroka Eliasza 3 m 38,
- Św. Proroka Eliasza 3 – klatka schodowa obok lokali 12 i 13,
- Żabia 12 m 32.
Inne prace:
- Nowy Świat 14 m 1A – montaż nawiewnika w istniejącym oknie. Nawiewnik ciśnieniowy samoregulujący o wyd. do 30m3/h,
- Borsucza 10 m 20 – regulacja drzwi balkonowych.
Wykaz stolarki wraz z wymiarami i sposobem otwierania przedstawiony został w formularzu cenowym.
W skład usługi wchodzą n/w czynności:
- ustalenie z najemcami terminu pomiaru i wymiany stolarki,
- dokonanie pomiarów rzeczywistych wymiarów okien i drzwi balkonowych zgodnie z Prawem Budowlanym i Warunkami technicznymi dla w/w budynków, uzgodnienie z Zamawiającym lub najemcą kierunku otwierania,
- przed zamontowaniem Wykonawca ma obowiązek przedstawienia, profili, szklenia do akceptacji przez Zamawiającego
- ostrożny demontaż stolarki,
- montaż okien/drzwi balkonowych PCV obejmujący zamocowanie w otworach stolarki na kotwy lub dyble i uszczelnienie pianką,
odtworzenie pierwotnego stanu ścian i ościeży zewnętrznych i wewnętrznych: naprawa ścian
i posadzek po demontażu i montażu stolarki, uzupełnienie tynków, szpachlowanie i pomalowanie na kolor biały naprawionych powierzchni, montaż i uszczelnienie parapetu zewnętrznego, naprawa posadzki,
- wywóz i utylizacja zdemontowanej stolarki.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został podany w załączniku nr 4 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) na który składa się: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, przedmiar robót oraz STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj.: do dnia 17.08.2022 r. do godziny 11:00.Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) unieważniam postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |