Remont sali sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Broku

Gmina Brok

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00314615
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00314615/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-22 14:47
Lokalizacja
Brok, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64794d03-122e-11ed-8c68-c68bc3dc99bc
Identyfikator
7591624976
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty malarskie i szklarskieInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneKładzenie i wykładanie podłógRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00314615 z dnia 2022-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Broku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brok

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667936

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Kościelny 6

1.5.2.) Miejscowość: Brok

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-306

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297457554

1.5.8.) Numer faksu: 297457554

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@brok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://brok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sali sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Broku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64794d03-122e-11ed-8c68-c68bc3dc99bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314615

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00337820/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont sali sportowej przy Zespole Placówek Oświatowych w Broku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00289369/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych w zakresie: remontu sali sportowej przy Zespole Publicznych Placówek Oświatowych w Broku, zgodnie z dokumentacją STWiOR, przedmiarami robót.
Budynek sali sportowej wraz z zapleczem jest budynkiem 1-kondygnacyjnym o różnej wysokości, sala gimnastycznej wys. 8,90 m w szczycie 9.80 m, korytarze, łazienki, szatnie
i pom. prysznicowe wys. 2,70 m do sufitów podwieszanych.
Zakres robót: malowanie ścian sali sportowej ( bez sufitu, sufit stanowią kratownice stalowe nie podlegające malowaniu), wymiana kasetonów z płyt wełny mineralnej 60x60 cm w sufitach podwieszanych we wszystkich przynależnych pomieszczeniach, remont posadzki wraz z wymianą podłogi w łazienkach, szatniach i na korytarzu oraz remont pomieszczeń prysznicowych:
1) malowanie ścian sali sportowej z widownią: przed przystąpieniem do robót należy zabezpieczyć posadzkę z wykładziny PCV oraz inne elementy (posadzka nie podlega wymianie), elementy wyposażenia kolidujące z remontem należy zdemontować i powtórnie zamontować po wykonaniu robót. Uzupełnić częściowo tynki z odgrzybieniem, przygotować powierzchnię do malowania i pomalować minimum 2-krotnie farbą silikonową w dwóch kolorach jasnych (ostateczny uzgodnić z Użytkownikiem),
2) wymiana kasetonów w sufitach podwieszanych ( wszystkie pomieszczenia przynależne do sali ) istniejące jako wyeksploatowane i popękane o wy. 60x60 cm należy wymienić na nowe płyty dekoracyjne z włókiem mineralnych ( wełna ), oprawy oświetleniowe żarowe montowane jako nastropowe zdemontować wymienić żarówki na LED i powtórnie zamontować, kratki wentylacyjne wentylacji mechanicznej zdemontować, wyciąć otwory w płytach i powtórnie zamontować. Przy wymianie nie uszkodzić kanałów wentylacji mechanicznej, rur instalacyjnych z otulinami, przewodów elektrycznych itp.
3) remont pomieszczeń prysznicowych z dwoma przynależnymi łazienkami: zdemontować umywalki i ustępy i zamontować nowe po wykonaniu robót budowlanych, skuć wokół pomieszczeń glazurę na wys. 1 płytki, posadzki z podkładami rozebrać całkowicie. Wykonać nową instalację kanalizacji z podejściami do przyborów. Nowe posadzki z podkładami: podsypka odsączająca, podkład betonowy ( beton W8) izolacja z papy termozgrzewalnej
z wywinięciem na ściany oraz folii izolacyjnej pod i nad izolacją termiczną. Warstwy wyrównawcze z zaprawy cementowej M-15 W8 z wyrobieniem spadków do kratek ściekowych. Na podłoże pod posadzki i ściany po skutych płytkach należy zastosować 2xfolie płynne i powłoki do uszczelnień do izolacji przeciwwilgociowej i wodnej. Posadzki z płytek gres antypoślizgowe , zaprawa klejowa i fuga wysokoelastyczne z funkcją p/wodną. Uszczelnienie styku glazura posadzka (spoiny) uszczelniaczem wodoodpornym i grzybobójczym (guma). Ścianki prysznicowe z płyty HPL gr. =>12 mm, szer. minimum 80 cm, wys. standardowa - 195 cm bez nóżek, okucia, nóżki łącznik górny od ściany do ściany, drążek do zasłon: stal nierdzewna, zasłony z folii izolacyjnej grubej . Ściany powyżej glazury - pęknięcia osiatkować , przygotować powierzchnię i pomalować farbami lateksowymi typ łazienka, kuchnia.
4) Remont posadzek w łazienkach ( 2 łazienki przy wyjściu na boiska) szatniach, na korytarzu:
1A) Łazienki: skuć terakotę i wokół pomieszczeń glazurę na wys. 1 płytki, przygotować podłoża poprzez gruntowanie, naciągnięcie zaprawy klejowej wysokoelastycznej, 2xfolie płynne i powłoki do uszczelnień izolacji przeciwwilgociowej i wodne, posadzka z płytek terrakoty nieślikiej oraz wyłożyć ściany płytkami jak skucie, zaprawa klejowa i fuga wysokoelastyczne z funkcją p/wodną. Uszczelnienie styku glazura posadzka (spoiny) uszczelniaczem wodododpornym i grzybobójczym. Ściany powyżej glazury pomalować farbami lateksowymi typu łazienka, kuchnia. Wymienić ustępy i umywalki na nowe.
B) Szatnie, korytarz: skuć płytki gres i rozebrać wykładzinę PCV wraz z cokolikami, zagruntować podłoża, przygotować powierzchnie pod posadzki i cokoliki poprzez: dla posadzki na stopniach i podstopniach schodowych ( różnica poziomów w łączniku) naciągnięcie zaprawy klejowej wysokoelastycznej, dla wykładzin PCV zastosować samopoziomujące masy szpachlowe śr. grub. 5 mm. Pod wszystkie wykładziny i cokoliki zastosować 2xfolie płynne i powłoki do uszczelnień do izolacji przeciwwilgociowej i wodnej. Schody obłożyć płytkami gres ( na stopnice antypoślizgowe, ryflowane ) cokoliki z płytek gres. Zaprawa klejowa i fuga wysokoelastyczne z funkcją p/wodną.
Posadzki z wykładzin z tworzyw sztucznych, do obiektów użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu, grub. minimum 2,0 mm , grub. warstwy użytkowej 2,0 mm z wywinięciem
na ściany w formie cokolika. Łączenie za pomocą: pręt spawalniczy z PVC nieplastyfikowanego.
We wszystkich remontowanych pomieszczeniach w progach drzwiowych i przy zmianie posadzek stosować profile dylatacyjne. Materiały z rozbiórek należy wywieść na wysypisko i utylizować je.
Szczegółowy zakres robót w przedmiarach i STWiOR
Stosować materiały posiadające aprobaty techniczne i atesty higieniczne dopuszczające do obrotu i stosowania w budownictwie szkolno-przedszkolnym. Po zakończeniu robót przekazać Inwestorowi wraz ze spisem treści. Wszelką kolorystkę uzgodnić z Dyrektorem Zespołu Placówek Oświatowych w Broku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego zostały złożone cztery oferty. Zamawiający na sfinansowanie przedmiotu zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę 250 000,00 zł brutto. W wyniku oceny ofert na podstawie kryteriów oceny zawartych w SWZ tj. cena 60,00 % oraz okres gwarancji i rękojmi – 40,00 % - najkorzystniejsza oferta uzyskała 98,61 pkt. Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 255 419,78 zł brutto i przekracza kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia.
2022-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane