Zmiana sposobu zasilania w wodę miejscowości Lisowice i Draliny - budowa odcinka wodociągu i pompowni.
Gmina Pawonków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00314715
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00314715/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-22 15:12
- Lokalizacja
- Pawonków, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1a91675-118c-11ed-a35f-e2885ab918a3
- Identyfikator
- 5751865128
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00314715 z dnia 2022-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zmiana sposobu zasilania w wodę miejscowości Lisowice i Draliny - budowa odcinka wodociągu i pompowni.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pawonków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398474
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubliniecka 16
1.5.2.) Miejscowość: Pawonków
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-772
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 343534100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@pawonkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pawonkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/tender/29280/summary1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zmiana sposobu zasilania w wodę miejscowości Lisowice i Draliny - budowa odcinka wodociągu i pompowni.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1a91675-118c-11ed-a35f-e2885ab918a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314715
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015975/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Zmiana sposobu zasilania w wodę miejscowości Lisowice i Draliny - budowa odcinka wodociągu oraz pompowni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00286371/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 4/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 390243,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka wodociągu oraz przepompowni w celu zmiany sposobu zasilania w wodę miejscowości Lisowice i Draliny. Zakres robót obejmuje:
- roboty przygotowawcze, ziemne
- demontaż hydrantu podziemnego
- montaż sieci wodociągowej PE, PEHD
- montaż armatury i kształtek
- montaż studni wodomierzowej
- montaż kontenera dla pompowni
- montaż zestawy pomp dla pompowni
- wpięcia do istniejących wodociągów
- wykonanie zasilanie energetycznego i instalacji pompowni
Niniejszy opis przedmiotu zamówienia, dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych szczegółowo określają zadanie objęte zamówieniem, w szczególności w zakresie warunków wykonania, wymaganych metod i technik budowy, zastosowania materiałów i ich cech, warunków testowania, kontroli, odbioru obiektu budowlanego oraz wszelkich pozostałych warunków technicznych. Projekt budowlany, projekty branżowe oraz Specyfikacje Techniczne są integralną częścią SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona oferta przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 625222,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 625222,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |