RIR.37.2022.CC Działania infrastrukturalne przyczyniające się do rewitalizacji społeczno-gospodarczej w gminie Gruta. Remont świetlicy wiejskiej wraz z wyposażeniem świetlicy w Jasiewie.
GMINA GRUTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00314856
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00314856/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-22 18:43
- Lokalizacja
- Gruta, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71e5c41b-1309-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 8762443622
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00314856 z dnia 2022-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RIR.37.2022.CC Działania infrastrukturalne przyczyniające się do rewitalizacji społeczno-gospodarczej w gminie Gruta.
Remont świetlicy wiejskiej wraz z wyposażeniem świetlicy w Jasiewie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRUTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gruta 244
1.5.2.) Miejscowość: Gruta
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-330
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gruta.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gruta.akcessnet.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.gruta.akcessnet.net/index.php?job=wiad&idg=5&id=920&x=8&y=22&n_id=47951.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
RIR.37.2022.CC Działania infrastrukturalne przyczyniające się do rewitalizacji społeczno-gospodarczej w gminie Gruta.Remont świetlicy wiejskiej wraz z wyposażeniem świetlicy w Jasiewie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71e5c41b-1309-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314856
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027278/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Remont świetlicy wiejskiej w Jasiewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Działania infrastrukturalne przyczyniające się do rewitalizacji społeczno-gospodarczej w gminie Gruta" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, RPKP.07.00.00 Rozwój lokalny kierowany przez społeczność.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00289571/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.37.2022.CC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: Remont świetlicy wiejskiej wraz z wyposażeniem świetlicy w Jasiewie
2. Zamówienie obejmuje: wykonanie prac remontowych oraz doposażenie świetlicy wiejskiej w zakresie wskazanym w załączonej dokumentacji.
Zakres projektowanych prac dotyczy jedynie prac wewnątrz obiektu, w strefie świetlicy. Dotychczasowy układ przestrzenny oraz forma architektoniczna i wygląd zewnętrzny pozostaje bez zmian.
4. Zamawiający zamieścił dokumentację techniczną inwestycji w następujących załącznikach.:
Załącznik nr 8: Dokumentacja projektów (dokumentacja techniczna branży budowlanej i elektrycznej)
Załącznik nr 9: Przedmiary robót (dla branży budowlanej i elektrycznej oraz specyfikacja wyposażenia świetlicy)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45000000-7 - Roboty budowlane
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45442100-8 - Roboty malarskie
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie została złożona żadna oferta| 2022-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |