Dowóz uczniów do jednostek oświatowych Gminy Nowogrodziec w roku szkolnym 2022/2023
Gmina Nowogrodziec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00315474
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-23 10:09
- Lokalizacja
- Nowogrodziec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6121636266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Wykonawcy
5 przyznanych
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W BOLESŁAWCU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBolesławiec, PL
287 740 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W BOLESŁAWCU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBolesławiec, PL
287 740 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W BOLESŁAWCU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBolesławiec, PL
287 740 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W BOLESŁAWCU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBolesławiec, PL
287 740 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W BOLESŁAWCU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBolesławiec, PL
287 740 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.