Dostawa oleju napędowego na instalację przetwarzania odpadów w Gliwicach przy ul. Rybnickiej 199B

PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00006570
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00006570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-03 13:48
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e09f32c8-a86a-4645-bd96-b698cfe8be9e
Identyfikator
6312397074
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

PaliwaOlej napędowy

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00006570 z dnia 2025-01-03

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju napędowego na instalację przetwarzania odpadów w Gliwicach przy ul. Rybnickiej 199B

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 278165760

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rybnicka 199A

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-122

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzogliwice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzogliwice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/skladowisko_gliwice/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa oleju napędowego na instalację przetwarzania odpadów w Gliwicach przy ul. Rybnickiej 199B

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e09f32c8-a86a-4645-bd96-b698cfe8be9e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00006570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00638067

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZO.261.11.BZO.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego na instalację przetwarzania odpadów w Gliwicach przy ul. Rybnickiej 199B. Olej napędowy przeznaczony jest jako paliwo do maszyn i urządzeń z silnikami wysokiej klasy (Deutz, Caterpillar, Mercedes, MAN ). Olej napędowy musi spełniać wymagania obowiązującej Polskiej Normy PN-EN oraz wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1018) oraz wszystkimi aktualnie obowiązującymi w okresie obowiązywania umowy aktami prawnymi. Wielkość dostaw oleju napędowego szacuje się w okresie 6 miesięcy na około 60 000 litrów. Jednorazowe minimalne dostawy oleju napędowego w granicach ok. 200 I. Dostawy paliwa będą realizowane sukcesywnie na podstawie zamówienia złożonego przez Zamawiającego telefonicznie lub faksem, w terminie 24 godzin od złożenia zamówienia. Tankowanie paliwa Wykonawca realizował będzie każdorazowo własnym środkiem transportu, przystosowanym do przewozu i tankowania paliw płynnych.
Rozliczenia tankowania pojazdów odbywać się będą w formie przelewu, po otrzymaniu faktury zbiorczej w okresach rozliczeniowych obejmujących okres co najmniej 5 dni kalendarzowych. Zapłata za olej napędowy będzie dokonywana przez Zamawiającego przelewem na rachunek bankowy Wykonawcy w terminie 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego faktury wraz z dołączonym świadectwem jakości dostarczonego i zatankowanego do maszyn oleju napędowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09100000-0 - Paliwa

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09134100-8 - Olej napędowy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych ( t.j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późn. zm.) Zamawiający unieważnienił postępowanie prowadzone w trybie podstawowym z fakultatywnymi negocjacjami na „Dostawa oleju napędowego na instalację przetwarzania odpadow w Gliwicach przy ul. Rybnickiej 199B”.
Zamawiający przeprowadził w postępowaniu badanie oferty, które zakończyło się koniecznością jej odrzucenia. W związku z powyższym, wobec faktu, iż w postępowaniu na wykonanie zadania nie ma żadnych ofert niepodlegających odrzuceniu, działając na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy PZP unieważnia prowadzone postępowanie.
2025-01-03 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy