Zagospodarowanie terenu nad Świdrem w ramach zadania : „Przywróć Świder Mieszkańcom”

Miasto Józefów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00316143
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00316143/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-23 12:30
Lokalizacja
Józefów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-654fce95-e7d2-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5320016896
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanieRoboty w zakresie usuwania glebyPrzygotowanie terenu pod budowęLampy i oprawy oświetlenioweWyposażenie parków i placów zabawRoboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

Wykonawcy

1 przyznane

AKG ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabierzów, PL · lot 1
3 041 182,45 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00316143 z dnia 2022-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu nad Świdrem w ramach zadania : „Przywróć Świder Mieszkańcom”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-420

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@jozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jozefow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu nad Świdrem w ramach zadania : „Przywróć Świder Mieszkańcom”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-654fce95-e7d2-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316143

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00010179/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.30 Zagospodarowanie terenu nad Świdrem w ramach zadania : „Przywróć Świder Mieszkańcom”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: POŚ271.36.2022.MF

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa części parkingowej (obejmująca część po południowej stronie ul. Wawerskiej) w tym: budowa 79 miejsc parkingowych, budowa miejsca dla food trucków,budowa zjazdu od ul. Wawerskiej, budowa oświetlenia terenu oraz monitoringu, montaż małej architektury (m.in. sortownik na odpady, kosz na psie odchody, stojaki na rowery, przebieralnie, kosze na śmieci)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262210-6 - Fundamentowanie

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.5.) Wartość części: 1254340,59 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa części rekreacyjnej (obejmująca część po północnej stronie ul. Wawerskiej)w tym: budowa edukacyjnego parku wodnego wraz z osadnikiem betonowym, podziemną komorą technologiczną, zbiornikiem technologicznym; oświetlenia oraz monitoringu, montaż małej architektury (m.in. ławki różnego typu, hamaki, stojaki rowerowe, śmietniki, kosze na psie odchody, żagle przeciwsłoneczne, bookcrosing, leżaki miejskie, sortowniki na odpady), montaż grilla miejskiego, montaż wiat piknikowych, budowa ścieżki spacerowej, budowa toru rowerowego typu pumptrack, budowa przyłącza wodociągowego, budowa przyłącza kanalizacji deszczowej, budowa betonowego zbiornika retencyjnego wody deszczowej z pompą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262210-6 - Fundamentowanie

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających

4.5.5.) Wartość części: 2607448,03 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3355826,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5582321,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3355826,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AKG Architektura Krajobrazu Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772268941

7.3.4) Miejscowość: Brzezie

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3041182,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-09
2022-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane