Ochrona osób i mienia na terenie Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00006643
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00006643/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-03 13:54
- Lokalizacja
- Kołuda Wielka, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5bb1520-2e3c-49c8-be4d-5e08c85e3982
- Identyfikator
- 6750002130
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00006643 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Ochrona osób i mienia na terenie Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000079728
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Kołuda Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-160
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 664 447 712
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: natalia.zaremba@koluda.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://izzd-koluda-wielka.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zd-koludawielka.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
usługi badawcze (zootechniczne), hodowla zwierząt, uprawy rolne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Ochrona osób i mienia na terenie Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5bb1520-2e3c-49c8-be4d-5e08c85e3982
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00006643
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00569331
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 23/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 437482,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ochrona osób i mienia na terenie Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda WielkaŚwiadczenie usług ochrony osób i mienia na terenie Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka - m. Kołuda Wielka, gm. Janikowo, pow. inowrocławski
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.5.) Wartość części: 266640,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ochrona osób i mienia na terenie Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w DworzyskachŚwiadczenie usług ochrony osób i mienia na terenie Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach, gm. Kórnik, pow. poznański
4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79710000-4 - Usługi ochroniarskie
4.5.5.) Wartość części: 170842,32 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 6 uPZP unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Ochrona osób i mienia na terenie Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach” z uwagi na niemożliwą do usunięcia wadę postepowania, uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy. Zamawiający w dokumentach zamówienia dostrzegł rozbieżności dot. zapisów wykluczenia wykonawcy z postępowania i wyboru odpowiednich przesłanek wykluczenia. W ogłoszeniu o zamówieniu wskazano jedynie przesłanki wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 uPZP, natomiast w innych dokumentach zamówienia, tj. w SWZ i załącznikach wskazano oprócz przesłanek wskazanych w ogłoszeniu o zamówieniu, dwie dodatkowe przesłanki na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 5 i 7 uPZP. Wskazane rozbieżności powodują konieczność unieważnienia postępowania, ponieważ mogą one powodować niekorzystne konsekwencje dla Wykonawców i nie pozwalają na przeprowadzenie postępowania w sposób prawidłowy i zgodny z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający działając na podstawie art. 255 pkt 6 uPZP unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Ochrona osób i mienia na terenie Instytutu Zootechniki Państwowego Instytutu Badawczego Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka oraz Stacji Zasobów Genetycznych Drobiu Wodnego w Dworzyskach” z uwagi na niemożliwą do usunięcia wadę postepowania, uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy. Zamawiający w dokumentach zamówienia dostrzegł rozbieżności dot. zapisów wykluczenia wykonawcy z postępowania i wyboru odpowiednich przesłanek wykluczenia. W ogłoszeniu o zamówieniu wskazano jedynie przesłanki wykluczenia na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 uPZP, natomiast w innych dokumentach zamówienia, tj. w SWZ i załącznikach wskazano oprócz przesłanek wskazanych w ogłoszeniu o zamówieniu, dwie dodatkowe przesłanki na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 5 i 7 uPZP. Wskazane rozbieżności powodują konieczność unieważnienia postępowania, ponieważ mogą one powodować niekorzystne konsekwencje dla Wykonawców i nie pozwalają na przeprowadzenie postępowania w sposób prawidłowy i zgodny z przepisami ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |