Zagospodarowanie terenu przy budynku komunalnym w msc. Eufeminów dla społeczności lokalnej na cele kulturalne
GMINA BRZEZINY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00316316
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00316316/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-23 13:07
- Lokalizacja
- Brzeziny, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e8dd5f4-125b-11ed-a35f-e2885ab918a3
- Identyfikator
- 8331002758
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00316316 z dnia 2022-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy budynku komunalnym w msc. Eufeminów dla społeczności lokalnej na cele kulturalne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZEZINY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147870
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 16 A
1.5.2.) Miejscowość: Brzeziny
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-060
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 46 874 36 99
1.5.8.) Numer faksu: -
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminabrzeziny@post.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ugbrzeziny.nv.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.ugbrzeziny.nv.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy budynku komunalnym w msc. Eufeminów dla społeczności lokalnej na cele kulturalne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e8dd5f4-125b-11ed-a35f-e2885ab918a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316316
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021633/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Zagospodarowanie terenu przy budynku komunalnym w msc. Eufeminów dla społeczności lokalnej na cele kulturalne
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291107/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiRG.271.28.2022.RD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 208402,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na zagospodarowaniu terenu przy budynku komunalnym w Eufeminowie wraz z infrastrukturą techniczną.
2. Wykonanie robót budowlanych obejmuje w szczególności:
- dostawa konstrukcji budynku gospodarczego (garażu) oraz sanitariatu -jako gotowe pomieszczenia - wraz z ich montażem na płycie fundamentowej,
- dostawa i montaż altany ogrodowej wraz z podłożem,
- wykonanie nawierzchni z kostki betonowej oraz płyt ażurowych,
- wykonanie ogrodzenia,
- wykonanie zasilania kablowego, instalacji oświetlenia i gniazd wtykowych,
- wykonanie przyłącza wodociągowego,
- wykonanie instalacji kanalizacyjnej ze zbiornikiem na ścieki,
- wewnętrzna instalacja wodociągowa i kanalizacji sanitarnej,
- wykonanie zjazdu z drogi powiatowej.
3. Podstawowe parametry przedmiotowej inwestycji (powierzchnia) :
- pomieszczenie gospodarcze (garaż) – 35,00 m2,
- altana – 34,80 m2,
- toaleta – 2,40 m2,
- teren utwardzony – 279,02 m2.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) dokumentacja projektowa,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiar robót.
Wykonawca jest zobowiązany wykonać pełny zakres robót, który jest konieczny z punktu widzenia przepisów prawa, wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, dla uzyskania finalnego efektu określonego przedmiotem zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262210-6 - Fundamentowanie
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45442100-8 - Roboty malarskie
45432120-1 - Instalowanie nawierzchni podłogowych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonym w trybie podstawowym, w terminie składania ofert ustalonym na dzień 23.08.2022 r., godz. 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.W związku z powyższym postępowanie zostaje unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
| 2022-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |