"Remont boiska wielofunkcyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Bardzicach"
GMINA KOWALA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00316446
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00316446/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-23 13:34
- Lokalizacja
- Kowala-Stępocina, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f5ac7f3-01ae-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9482371307
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00316446 z dnia 2022-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont boiska wielofunkcyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Bardzicach"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOWALA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223818
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Walewskiej 7
1.5.2.) Miejscowość: Kowala-Stępocina
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-624
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486101760
1.5.8.) Numer faksu: 486101722
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kowala@kowala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kowala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kowala.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Remont boiska wielofunkcyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Bardzicach"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f5ac7f3-01ae-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316446
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00033861/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Remont boiska wielofunkcyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Bardzicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00249488/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA OBEJMUJE: Remont boiska wielofunkcyjnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Bardzicach w ramach pomocy finansowej z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu 2022”
1.1. Określenie przedmiotu zamówienia publicznego:
Przedmiotowe zadanie ma być zrealizowane na boisku wielofunkcyjnym ogólnodostępnym o nawierzchni sztucznej mieszczące się przy Publicznej Szkole Podstawowej w Bardzicach gmina Kowala. W ramach zadania zaplanowano wykonanie remontu nawierzchni sztucznej boiska wielofunkcyjnego oraz naprawę piłkochwytów.
1.2. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
Planowane do wykonania roboty:
- uzupełnienie nawierzchni poliuretanowej w tym krawężniki oraz warstwy natryskowej gr 2 mm z odtworzeniem malowania linii boiska w istniejącej kolorystyce – ok. 1 758 m2,
- rozebranie ogrodzeń z siatki na linkach – ok.1 035 m2,
- naprawa konstrukcji piłkochwytu w tym wymiana belki pośredniej nad wejściem w konstrukcji piłkochwytu,- 65 szt.
- montaż siatki ochronnej na boisko zewnętrzne polietylenowe oczka 100x100 mm, gr splotu 4 mm w kolorze zielonym wraz z wykonaniem linek do mocowania – 3 linki: górna, dolna i pośrednia, mocowanie na uchwyty systemowe – ok. 1 035 m2,
- wyposażenie - siatki do bramek - 4 szt.
Boisko wielofunkcyjne w Bardzicach zostało przekazane do użytkowania we wrześniu 2012r. Jest to obiekt z nawierzchni poliuretanowej typ EPDM barwionej w całej masie gr.13 mm, warstwa z barwnego granulatu wymieszanego z dwuskładnikowym systemem poliuretanowym – ok. 1 758 m2, podbudowa z kruszyw łamanych, warstwa dolna kruszywo płukane frakcji 31,5-63 mm i warstwa górna kruszywo płukane frakcji 1-31,5 mm. Wyposażenie: 2 demontowane słupki z regulacja wysokości do rozciągane siatki do gry w siatkówkę, piłkochwyty, 2 bramki o wymiarach 5x2 m (typu młodzieżowego), 2 bramki do piłki ręcznej, 4 stojaki z regulacją wysokości na kosze dok koszykówki. W pole ww. boiska wpisano dwa boiska koszykówki oraz boisko do siatkówki z możliwością rozciągnięcia siatki. Teren obiektu jest ogrodzony. Przy boisku są już umieszczone stojaki rowerowe.
Nowa infrastruktura boiska ma zapewnić jego użytkownikom możliwość gry w koszykówkę i siatkówkę oraz piłkę ręczną (20 x 40 m) i piłkę nożną (53 x 33 m).
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZNAJDUJE SIĘ W ZAŁĄCZNIKU NR 9 DO SWZ. SKŁADAJĄ SIĘ NA NIEGO NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:
1) przedmiar robót;
2) STWiOR;
3) zdjęcia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178473,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 326774,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178473,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EvenTeam Andrzej Latkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7122550505
7.3.3) Ulica: ul. mjr. Edwarda Ziółkowskiego 14/3 lok. 11
7.3.4) Miejscowość: TARCZYN
7.3.5) Kod pocztowy: 05-555
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178473,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |