Budowa strzelnicy w miejscowości Ustjanowa
Powiat Bieszczadzki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00006677
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00006677/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-03 13:57
- Lokalizacja
- Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24b89ba6-a162-4e16-a54a-73f11ef6dfab
- Identyfikator
- 6891189975
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00006677 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa strzelnicy w miejscowości Ustjanowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bieszczadzki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370439953
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bełska
1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Dolne
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134712500
1.5.8.) Numer faksu: 134611073
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bieszczadzki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bieszczadzki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bieszczadzki.ezamawiajacy.pl/pn/BIESZCZADZKI/demand/172146/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa strzelnicy w miejscowości Ustjanowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24b89ba6-a162-4e16-a54a-73f11ef6dfab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00006677
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00009723/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa strzelnicy w miejscowości Ustjanowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00475228
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Istniejący parterowy budynek magazynowy projektuje się zmianę sposobu użytkowania na budynek usługowy. Obiekt składa się z hali magazynowej oraz zaplecza socjalnego z sanitariatami. Projektuje się adaptację części hali magazynowej na pomieszczenie strzelnicy kulowej 50,0m. Pozostałą powierzchnię budynku projektuje się z przeznaczeniem na pomieszczenia związane funkcjonalnie ze strzelnicą w zakresie niezbędnym do jej prawidłowego funkcjonowania. Budynek nie będzie posiadał pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi, w pomieszczeniach przebywanie tych samych osób w ciągu doby będzie trwało od 2 do 4 godzin włącznie. Planowana przebudowa i zmiana sposobu użytkowania istniejącego budynku obejmuje rozbiórkę i odbudowę części hali magazynowej (dobudowanej w późniejszym okresie), rozbudowę budynku od strony północno wschodniej o pomieszczenia zespołu wejściowego do obiektu jak również przebudowę pozostałej części z przeznaczeniem na pomieszczenia przeznaczone do prawidłowego funkcjonowania i obsługi strzelnicy. W zakresie przebudowy projektuje sie wzmocnienie układu konstrukcyjnego istniejącego obiektu oraz jego termomodernizacje.
Całość budynku zostanie doprowadzona do zgodności z zapisami mpzp- Uchwała Nr XLV/587/21 Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych z dnia 11 października 2021r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Przemysłowa II” – etap
dotyczącymi warunków kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu.
Sposób użytkowania budynku zostanie zmieniony na budynek usługowy-użyteczności publicznej bud.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12102201,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 16359000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |