Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji AULI A w budynku Teorii Weterynarii UP w Lublinie przy ul. Akademickiej 12.
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00316674
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00316674/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-23 14:23
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-85f3f275-080c-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7120103775
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00316674 z dnia 2022-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji AULI A w budynku Teorii Weterynarii UP w Lublinie
przy ul. Akademickiej 12.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001896
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Akademicka 13
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-950
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@up.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://up.lublin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uplublin.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji AULI A w budynku Teorii Weterynarii UP w Lublinieprzy ul. Akademickiej 12.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85f3f275-080c-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316674
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00056627/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja Auli A w budynku Teorii Weterynarii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00268265/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZ-p/TP/33/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na zaprojektowaniu i wykonaniu robót budowlanych w branży
budowlanej, elektrycznej i sanitarnej w celu wykonania modernizacji AULI "A" w budynku Teorii Weterynarii Uniwersytetu
Przyrodniczego w Lublinie przy
ul. Akademickiej 12.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera w Program Funkcjonalno – Użytkowy stanowiący Załącznik nr 1 do
SWZ.
3. Zamówienie obejmuje
1) opracowanie dokumentacji projektowej,
2) opracowanie Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (STWiOR) – zgodnie z obowiązującymi przepisami i
rozporządzeniami, normami i przepisami technicznymi oraz wiedza techniczną,
3) zapewnienie nadzoru autorskiego w zakresie, o którym mowa w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z
2021 r. poz. 2351 z późn. zm.),
4) wykonanie robót – zgodnie z opracowaną przez projektanta dokumentacją i STWiOR zaakceptowaną przez
Zamawiającego,
5) opracowanie i przestrzeganie Planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia,
6) zorganizowanie i przeprowadzenie prób, badań, odbiorów wykonanych robót będących przedmiotem zamówienia,
7) realizację obowiązków wynikających z udzielonej gwarancji i rękojmi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 587503,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 587503,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 587503,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Helios Waldemar Wyszogrodzki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 712-000-28-09
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 587503,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2022-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |