Przebudowa boiska sportowego wraz z zagospodarowaniem terenu
GMINA DĄBROWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00316714
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00316714/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-23 14:33
- Lokalizacja
- Dąbrowice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec4ca418-075a-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7752406079
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
Wykonawcy
2 przyznane
ZBIGNIEW FURMAŃSKIKutno, PL · lot 0
761 370 PLNZBIGNIEW FURMAŃSKIKutno, PL · lot 1
77 760 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00316714 z dnia 2022-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boiska sportowego wraz z zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBROWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015891
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowy Rynek 17
1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-352
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 242522587
1.5.8.) Numer faksu: 242522587
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dabrowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dabrowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.dabrowice.pl/zamowienia/pokaz/24351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boiska sportowego wraz z zagospodarowaniem terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec4ca418-075a-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316714
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00057104/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa boiska gminnego.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.03.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Istniejące boisko wielofunkcyjne jest w złym stanie technicznym: zużyta nawierzchnia, nieodpowiednie spadki nawierzchni, brak odpowiedniego odwodnienia. Wyposażenie boiska stanowią dwie bramki. W ramach przebudowy, należy wykonać boisko pełnowymiarowe. Planuje się także zakupi montaż siatki przeciw kretom, nawiezienie ziemi, wałowanie oraz zakup i posianie trawy oraz wykonanie odwodnienia boiska - odprowadzając wodę do stawu zlokalizowanego tuż przy boisku sportowym. Wyposażenie boiska: bramki – 2 szt., trybuny (ławki drewniane, stelaż metalowy, 1 rząd – 10 szt. ławki 4-osobowe), box-y dla gospodarzy i gości (miejsca dla sportowców z ławki rezerwowej), szatnia (kontener socjalny o wym. 4,0 m x 6,0 m).
Planuje się również wykonać dojścia utwardzone kostką brukową.
Przy boisku sportowym należy zamontować piłko chwyty – 2 szt. (około 100 mb) do 5,0 m wysokości. Planuje się również wykonać modernizację i rozbudowę oświetlenia terenu wraz z wymianą istniejących lamp na lampy solarne. Na terenie przeznaczonym pod boisko do siatkówki plażowej należy wykonać wyrównanie terenu, nawiezienie piasku, montaż słupów do mocowania siatki, zakup i montaż siatki. Należy również wykonać obrzeża gumowe. Wymiary standardowe boiska do siatkówki plażowej. Przy placu rekreacyjnym należy wykonać plac zabaw (elementy placu zabaw: domek, karuzela huśtawka, piaskownica) stałe urządzenia o zróżnicowanych funkcjach zabawowych, przeznaczonych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na placu zabaw planuje się nawierzchnię żwirową. Ogrodzenie placu zabaw należy wykonać jako, typowe dla tego typu obiektów. Przy placu rekreacyjnym należy wykonać nasadzenia krzewów oraz roślin ozdobnych – do ustalenia z Zamawiającym. Planuje się również zakup i montaż altanek wraz z wyposażeniem oraz oświetleniem. Pod altankami teren należy utwardzić kostką. Wymiary altanek: do 30 m2 – 1 szt., do 12 m2 – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 761370,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Istniejący zbiornik wodny o powierzchni około 1,0 ha należy wyczyścić oraz wykonać pomosty do łowienia ryb (4 szt.) o konstrukcji stalowo – drewnianej.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 77760,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 761370,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 761370,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 761370,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZUH "FUREX" Zbigniew Furmański
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7751044071
7.3.4) Miejscowość: Dudki 24
7.3.5) Kod pocztowy: 99-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 761370,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 77760,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77760,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 77760,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZUH "FUREX" Zbigniew Furmański
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7751044071
7.3.4) Miejscowość: Dudki 24
7.3.5) Kod pocztowy: 99-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 77760,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-15| 2022-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |