Rozbudowa budynku użytkowego poprzez budowę szybu windowego
Powiat Opatowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00316769
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00316769/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-23 14:47
- Lokalizacja
- Opatów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6d3964f8-08ee-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8631684710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00316769 z dnia 2022-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku użytkowego poprzez budowę szybu windowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Opatowski
1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Opatowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Henryka Sienkiewicza 17
1.5.2.) Miejscowość: Opatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@opatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opatow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatopatowski.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa budynku użytkowego poprzez budowę szybu windowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6d3964f8-08ee-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316769
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040637/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rozbudowa budynku użytkowego poprzez budowę szybu windowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00271196/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI-II.272.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 243624,95 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Rozbudowa budynku użytkowego poprzez budowę szybu windowego”
Budynek użytkowy zlokalizowany jest przy ul. Sempołowskiej w Opatowie, dz. ewid. nr 600/10 i 600/11.
Przeprowadzenie robót budowlanych pozwoli zapewnić lepszą dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych oraz spowoduje likwidację barier w budynku będącym obecnie siedzibą m. in. placówki opiekuńczo-wychowawczej, na podstawie umowy użyczenia pomieszczenia zlokalizowane na parterze oraz pomieszczenie na piętrze użyczone zostały na potrzeby poradni psychologiczno-pedagogicznej. Rozbudowa budynku poprzez budowę szybu windowego umożliwi samodzielne poruszania się osobom niepełnosprawnym, w tym na wózkach inwalidzkich, poprawi jakości ich życia i umożliwi korzystania z pomieszczeń budynku.
Przedmiotowe zadanie uzyskało dofinasowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Zakres robót obejmuje m.in. :
- roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
- roboty ziemne
- fundamenty
- konstrukcja murowana
- wykonanie przejścia w części istniejącej
- zbrojenie konstrukcji żelbetowych
- elewacja
- wyposażenie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021. poz. 1129 ze zm.) informuje, iż cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono.| 2022-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |