NAPRAWA CZĄSTKOWA NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH DRÓG POWIATOWYCH I WOJEWÓDZKICH POŁOŻONYCH NA TERENIE POWIATU ZĄBKOWICKIEGO PRZY UŻYCIU EMULSJI I GRYSÓW
Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00316990
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00316990/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-24 06:41
- Lokalizacja
- Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-501dc414-040c-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 8871562797
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00316990 z dnia 2022-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
NAPRAWA CZĄSTKOWA NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH
DRÓG POWIATOWYCH I WOJEWÓDZKICH
POŁOŻONYCH NA TERENIE POWIATU ZĄBKOWICKIEGO
PRZY UŻYCIU EMULSJI I GRYSÓW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890723841
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Daleka 19
1.5.2.) Miejscowość: Ząbkowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 8151567
1.5.8.) Numer faksu: 748153541
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp-zabkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ww.zdp-zabkowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip-zdp-zabkowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
NAPRAWA CZĄSTKOWA NAWIERZCHNI BITUMICZNYCHDRÓG POWIATOWYCH I WOJEWÓDZKICH
POŁOŻONYCH NA TERENIE POWIATU ZĄBKOWICKIEGO
PRZY UŻYCIU EMULSJI I GRYSÓW
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-501dc414-040c-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316990
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014037/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Naprawa cząstkowa nawierzchni bitumicznych dróg powiatowych i wojewódzkich położonych na terenie Powiatu Ząbkowickiego przy użyciu emulsji i grysów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256703/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.252.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 227642,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie napraw cząstkowych nawierzchni bitumicznych przy użyciu emulsji i grysów według potrzeb i wskazań Zamawiającego w ciągu dróg powiatowych i wojewódzkich na terenie Powiatu Ząbkowickiego – w ilości szacunkowo 400 ton , lecz nie więcej jak do wysokości posiadanych środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia.
Uwaga !
Ilość ton do wbudowania będzie określona w umowie w oparciu o zaoferowaną cenę wbudowania
1 tony mieszanki i wysokości środków przeznaczonych na wykonanie przedmiotu zamówienia, może ulec zwiększeniu lub zmniejszeniu ilości ton do wbudowania z uwagi na zaoferowaną jednostkową cenę wbudowania materiału.
Wykonawca winien właściwie wykonać zamówienie, ze szczególnym uwzględnieniem i wskazaniem przez Zamawiającego aspektów technologicznych oraz głównych obowiązków tj:
• Właściwie oznakować i zabezpieczyć miejsca prowadzonych prac naprawczych;
• Na wniosek Zamawiającego dokonanie ważenia pojazdu naprawczego z ładunkiem przed rozpoczęciem i po zakończeniu prac w danym dniu, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (koszty ważenia ponosi Zamawiający);
• Wykonywania prac naprawczych przy użyciu emulsji i grysów w następujących warunkach atmosferycznych – średnia temperatura powietrza min. +15° C z poprzedzających 48 godzin, sucha nawierzchnia jezdni, spękań i ubytków bez śladów wilgoci;
• Każdorazowe przekazanie Zamawiającemu dokumentów potwierdzających dopuszczenie materiałów do wbudowania, do stosowania w budownictwie i drogownictwie ze szczególnym uwzględnieniem ich pochodzenia;
• Każdorazowo umożliwienie kontroli Zamawiającemu stopnia czystości grysów stosowanych do wbudowania pod względem występowania frakcji ilastych i pylastych – materiał powinien być płukany. W przypadku stwierdzenia przez przedstawiciela Zamawiającego zanieczyszczenia grysów, Zamawiający nie wyrazi zgody na ich wbudowanie.
UWAGA: W przypadku nie przestrzegania przez Wykonawcę wyżej wymienionych obowiązków, Zamawiający rości sobie prawo do odstąpienia od zawartej umowy na zasadach w niej określonych oraz zawartych w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks Cywilny
Technologia wykonania robót oraz wymagania i warunki wykonania oraz odbioru robót zgodnie
z obowiązującymi w tym zakresie przepisami zawartymi w ogólnych i szczegółowych Specyfikacjach Technicznych wykonania i odbioru robót – załącznik nr 3.
Wymagana gwarancja na wykonane roboty minimum 6 miesięcy od daty odbioru końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Zabkowicach Śląskich na podstawie art. 254 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych(t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710) zwanej dalej „ustawą PZP”, informuje, że unieważnia postępowanie.
Uzasadnienie prawne : art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019r.
Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2022 poz 1710)
Uzasadnienie faktyczne : Oferta nr 1 podlega odrzuceniu.
Ceny z pozostałych Ofert nr 2 i 3 przewyższają kwotę, którą Zamawiający Zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 910,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
„ NAPRAWA CZĄSTKOWA NAWIERZCHNI BITUMICZNYCH DRÓG POWIATOWYCH I WOJEWÓDZKICH POŁOŻONYCH NA TERENIE POWIATU ZĄBKOWICKIEGO PRZY UŻYCIU EMULSJI I GRYSÓW ”.Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00256703/01 z dnia 15.07.2022r.
Na sfinansowanie zadania przeznaczono środki finansowe w wysokości : 280 000,00 zł brutto (słownie: dwieście osiemdziesiąt tysięcy złotych brutto).
Data realizacji zamówienia: do 45 dni od dnia zawarcia umowy.
INFORMACJA O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA
Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Ząbkowicach Śląskich na podstawie art. 254 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
(t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1710) zwanej dalej „ustawą PZP”, informuje, że unieważnia postępowanie.
Uzasadnienie prawne : art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019r.
Prawo zamówień publicznych ( t.j. Dz. U. z 2022 poz 1710)
Uzasadnienie faktyczne : Oferta nr 1 podlega odrzuceniu.
Ceny z pozostałych Ofert nr 2 i 3 przewyższają kwotę, którą Zamawiający Zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Informacja o Wykonawcach wykluczonych i/lub ofertach odrzuconych
Oferta nr 1
Zamawiający informuje, o wykluczeniu z udziału w postępowaniu Wykonawcy BITUMDROG Sp. z o.o. ( z siedziba ul. Rycerska 12, skr. 6; 55-120 Oborniki Śląskie ) i uznaniu jego oferty za odrzuconą na podstawie art. 109 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP z dnia z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022r. poz.1710) zwanej dalej ustawą PZP.
Uzasadnienie faktycznie i prawne:
Po analizie dokumentów tj. oświadczenia Wykonawcy dotyczącego podstaw wykluczenia oraz poświadczenia robót i wykazu robót, budzących wątpliwości w związku z prowadzonym postępowaniem, Komisja Przetargowa po przeprowadzeniu pełnej kwalifikacji podmiotowej oceniając powyższą ofertę ustaliła brak wykazania przez Wykonawcę spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz brak wykazania podstaw wykluczenia. Wykonawca przedstawiając dokumenty wprowadził Zamawiającego w błąd przedstawiając nieprawdziwe referencje, co zostało ustalone w toku postępowania wyjaśniającego przeprowadzonego przez Zamawiającego. W związku z tym Zamawiający na podstawie art.109 ust.1 pkt 8 ustawy PZP postanawia o wykluczeniu Wykonawcy, który nie wykazał spełniania warunków udziału w przedmiotowym postępowaniu. Na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy PZP, ofertę Wykonawcy uznaje się za odrzuconą.
Oferta nr 2 i 3
Ceny z pozostałych ofert nr 2 i 3 przewyższają kwotę, którą Zamawiający Zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2022 poz 1710).
W toku niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcom przysługują środki ochrony prawnej zgodne z Działem IX „Środki ochrony prawnej” ustawy – pkt. XXXVI SWZ.
| 2022-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |