Dostosowanie wnętrza budynku Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie: Likwidacja barier w Zespole Szkół
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00317330
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00317330/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-24 09:30
- Lokalizacja
- Parczew, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6761bf39-1256-11ed-a35f-e2885ab918a3
- Identyfikator
- 5391437872
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00317330 z dnia 2022-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie wnętrza budynku Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie: Likwidacja barier w Zespole Szkół
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237368
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Parczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-200
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretatiat@zsparczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsparczew.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6761bf39-1256-11ed-a35f-e2885ab918a31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie wnętrza budynku Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie: Likwidacja barier w Zespole Szkół2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6761bf39-1256-11ed-a35f-e2885ab918a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00317330
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00270106/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie wnętrza budynku Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie: Likwidacja barier w Zespole Szkół
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00288743/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zamówienie obejmuje swoim zakresem:
- demontaż drzwi wraz z ościeżnicami, dostosowanie wymiarów otworów tego wymagających, montaż 20 szt. Drzwi wewnętrznych aluminiowych oraz 4 szt. Drzwi stalowych przeciwpożarowych
- rozebranie posadzek drewnianych z usunięciem subitu, wylanie masy samopoziomującej, wykonanie nowej posadzki z wykładziny homogenicznej,
- wykonanie posadzki z żywicy epoksydowej na schodach.
Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w zał. nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
44112220-6 - Podłogi z tworzyw sztucznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowaniaZgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy PZP Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania
W postępowaniu, wpłynęła jedna oferta od MATANET Mateusz Momot, ul. Paderewskiego 14/38, 20-860 Lublin. Wykonawca zaoferował wykonanie przedmiotu zamówienia za kwotę 349 320,00 zł. Zamawiający na podstawie art. 222 ust. 4 ustawy PZP poinformował przed otwarciem ofert wykonawców, że kwota jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 189 507,51 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na zamówienie związku z tym postępowanie zostało unieważnione.
| 2022-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |