„Budowa drogi rowerowej w śladzie dawnej bocznicy kolejowej na odcinku od ul. Przędzalnianej do ul. Milionowej z łącznikiem do Al. Piłsudskiego – II części”

Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00317940
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00317940/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-24 12:14
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73b7d773-00d7-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
7252132934
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty budowlane w zakresie linii telefonicznychRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty odwadniająceMalowanie nawierzchiRoboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00317940 z dnia 2022-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi rowerowej w śladzie dawnej bocznicy kolejowej na odcinku od ul. Przędzalnianej do ul. Milionowej z łącznikiem do Al. Piłsudskiego – II części”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364429563

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 175

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-447

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zim.uml.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zim.lodz.bip-e.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zim.lodz.bip-e.pl/zim/zamowienia-publiczne/13349,Budowa-drogi-rowerowej-w-sladzie-dawnej-bocznicy-kolejowej-na-odcinku-od-ul-Prze.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa drogi rowerowej w śladzie dawnej bocznicy kolejowej na odcinku od ul. Przędzalnianej do ul. Milionowej z łącznikiem do Al. Piłsudskiego – II części”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73b7d773-00d7-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00317940

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00025416/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.18 Budowa układu dróg rowerowych na terenie miasta tj. m.in.: Budowa drogi rowerowej od al. Piłsudskiego przy ul. Targowej do al. Piłsudskiego przy ul. Paryskiej oraz ul. Niciarnianej - Koci szlak.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00248359/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZIM-DZ.2620.57.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 7243902,43 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ścieżki rowerowej i chodnika na odcinku od ul. Fabrycznej do al. Śmigłego-Rydza, w tym wykonanie przejazdu rowerowego i przejścia dla pieszych przez ul. Przędzalnianą, budowa oświetlenia, odwodnienia, montaż elementów małej architektury, nasadzenia.

Zakres inwestycji obejmuje:
 roboty przygotowawcze (w tym wycinka kolidujących krzewów)
 rozbiórka istniejących nawierzchni, krawężników, obrzeży i torów kolejowych,
 zdjęcie warstwy humusu,
 wykonanie korytowania pod zaprojektowane nawierzchnie: chodnik, ścieżka rowerowa, zjazd indywidualny,
 ustawienie obrzeży, krawężników i oporników na ławach betonowych,
 wykonanie warstw konstrukcyjnych zaprojektowanych nawierzchni.
 rozłożenie humusu wraz z obsianiem trawy,
 regulacja wysokości studni, zasuw, włazów itp. w obrębie nawierzchni drogowych i zieleńców,
 roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych, instalowanie urządzeń oświetlenia, drogowego, instalacyjne roboty elektrotechniczne,
 instalowanie sygnalizacji drogowej,
 roboty związane z organizacją ruchu (oznakowanie pionowe, oznakowanie poziome, elementy bezpieczeństwa ruchu),
 renowacja szlabanu przy ul. Przędzalnianej,
 montaż mebli miejskich, barier, ściany oporowej,
 wykonanie skarpy,
 roboty wykończeniowe,
 wykonanie nasadzeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 1737176,31 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa ścieżki rowerowej i pieszo-rowerowej na odcinku od Al. Śmigłego-Rydza do ul. Milionowej z odnogą do al. Piłsudskiego, w tym remont ul. Do Folwarku, budowa oświetlenia, odwodnienia, montaż odwodnienia małej architektury, nasadzenia.

Zakres inwestycji obejmuje:
 roboty przygotowawcze (w tym wycinka kolidujących krzewów)
 rozbiórka istniejących nawierzchni, krawężników, obrzeży i torów kolejowych,
 zdjęcie warstwy humusu,
 wykonanie korytowania pod zaprojektowane nawierzchnie: chodnik, ścieżka rowerowa, ścieżka pieszo-rowerowa, zjazd indywidualny,
 ustawienie obrzeży, krawężników i oporników na ławach betonowych,
 wykonanie warstw konstrukcyjnych zaprojektowanych nawierzchni.
 rozłożenie humusu wraz z obsianiem trawy,
 regulacja wysokości studni, zasuw, włazów itp. w obrębie nawierzchni drogowych i zieleńców,
 roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych, instalowanie urządzeń oświetlenia, drogowego, instalacyjne roboty elektrotechniczne,
 roboty związane z organizacją ruchu (oznakowanie pionowe, oznakowanie poziome, elementy bezpieczeństwa ruchu),
 montaż mebli miejskich, barier,
 wykonanie skarpy,
 roboty wykończeniowe,
 wykonanie nasadzeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.5.5.) Wartość części: 5506726,12 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, tj. do dnia 26.07.2022 r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert wyznaczonym przez Zamawiającego, tj. do dnia 26.07.2022 r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.
Zgodnie z art. 255 pkt 1 Ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane