Budowa pawilonu edukacyjnego w ramach programu „Jak zatrzymać deszcz” – Szkolne Centrum Edukacji – etap I

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00318308
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00318308/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-24 13:45
Lokalizacja
Zarszyn, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-026bbb5e-0692-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
6871489220
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty budowlane w zakresie konstrukcji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00318308 z dnia 2022-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pawilonu edukacyjnego w ramach programu „Jak zatrzymać deszcz” – Szkolne Centrum Edukacji – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180295866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Heleny Gniewosz 160

1.5.2.) Miejscowość: Zarszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-530

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 13 465 39 80

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsckr-nowosielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zsckr-nowosielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa pawilonu edukacyjnego w ramach programu „Jak zatrzymać deszcz” – Szkolne Centrum Edukacji – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-026bbb5e-0692-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318308

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00265561/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/2/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa pawilonu edukacyjnego w ramach programu „Jak zatrzymać deszcz” – Szkolne Centrum Edukacji – etap I. 4.2. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Zakres robót budowlanych do wykonania określony został w przedmiarze robót (Załącznik nr 1 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2022-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane