Modernizacja i remont lokali mieszkalnych w zasobach AZB 1, 2 z podziałem na 2 zadania: Zad. 1 ul. Św. Antoniego 15/5 i 6, Zad. 2 ul. Św. Antoniego 15/11

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00318350
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00318350/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-24 13:52
Lokalizacja
Rybnik, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a36bbfe-122e-11ed-a35f-e2885ab918a3
Identyfikator
6423147363
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

2 przyznane

GRZEGORZ OŚLIZŁOJastrzębie-Zdrój, PL · lot 0
148 006,22 PLN
GRZEGORZ OŚLIZŁOJastrzębie-Zdrój, PL · lot 1
143 515,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00318350 z dnia 2022-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i remont lokali mieszkalnych w zasobach AZB 1, 2 z podziałem na 2 zadania: Zad. 1 ul. Św. Antoniego 15/5 i 6, Zad. 2 ul. Św. Antoniego 15/11

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271505550

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Rybnik

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 42 948 65

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zgm.rybnik.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgm.rybnik.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.zgm.rybnik.pl/przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i remont lokali mieszkalnych w zasobach AZB 1, 2 z podziałem na 2 zadania: Zad. 1 ul. Św. Antoniego 15/5 i 6, Zad. 2 ul. Św. Antoniego 15/11

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a36bbfe-122e-11ed-a35f-e2885ab918a3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318350

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00339215/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Modernizacja i remont lokali mieszkalnych w zasobach AZB 1,2 z podziałem na 2 zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00288328/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.2120.0044.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 238876,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
Zadanie nr 1: Modernizacja lokali mieszkalnych przy ul. Św. Antoniego 15/5 i 6
1. Roboty ogólnobudowlane:
1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty murowe,
3) uszczelnienie przewodu kominowego,
4) roboty tynkarskie,
5) wykonanie ścian w technologii suchej zabudowy,
6) montaż stolarki,
7) roboty posadzkowe i okładzinowe,
8) roboty malarskie i porządkowe pomieszczeń,
9) roboty towarzyszące i porządkowe,
10) wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek.
2. Roboty instalacyjne:
1) instalacja wodociągowa i kanalizacyjna:
a) roboty demontażowe,
b) roboty montażowe,
2) instalacja gazu,
a) roboty demontażowe,
b) roboty montażowe,
c) roboty uzupełniające,
3) instalacja elektryczna,
a) montaż osprzętu elektroinstalacyjnego,
b) ułożenie przewodów w pomieszczeniach,
c) ułożenie przewodów na klatce schodowej,
d) montaż tablicy mieszkaniowej TM,
e) montaż tablicy licznikowej TL,
f) roboty uzupełniające,
g) wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót, decyzja o pozwoleniu na budowę instalacji gazowej stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 121279,07 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
Zadanie nr 2: Remont lokalu mieszkalnego przy Św. Antoniego 15/11
1. Roboty ogólnobudowlane:
1) roboty rozbiórkowe,
2) roboty murowe,
3) wzmocnienie belek stropowych,
4) przemurowanie przewodu kominowego,
5) roboty tynkarskie,
6) wykonanie ścian w technologii suchej zabudowy,
7) montaż stolarki,
8) roboty posadzkowe i okładzinowe,
9) roboty malarskie i porządkowe pomieszczeń,
10) roboty towarzyszące i porządkowe,
11) wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek.
2. Roboty instalacyjne:
1) instalacja wodociągowa i kanalizacyjna:
a) roboty demontażowe,
b) roboty montażowe,
2) instalacja gazu,
a) roboty demontażowe,
b) roboty montażowe,
c) roboty uzupełniające,
3) instalacja elektryczna,
a) montaż osprzętu elektroinstalacyjnego,
b) ułożenie przewodów w pomieszczeniach,
c) ułożenie przewodów na klatce schodowej,
d) montaż tablicy mieszkaniowej TM,
e) montaż tablicy licznikowej TL,
f) roboty uzupełniające,
g) wywóz i utylizacja materiałów z rozbiórek.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót, decyzja o pozwoleniu na budowę instalacji gazowej stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 117597,90 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148006,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148006,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 148006,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH "GINEK" Grzegorz Oślizło

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6332081782

7.3.3) Ulica: Rozwojowa 5

7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 44-338

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 148006,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 143515,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143515,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143515,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH "GINEK" Grzegorz Oślizło

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6332081782

7.3.3) Ulica: Rozwojowa 5

7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 44-338

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 143515,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane