„Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2010 S Panoszów, ul. Leśna, polegająca na wzmocnieniu nawierzchni bitumicznej bez zmiany konstrukcji”
Powiat Lubliniecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00318380
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00318380/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-24 13:57
- Lokalizacja
- Lubliniec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-134a26c0-0296-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5751885800
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00318380 z dnia 2022-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2010 S Panoszów, ul. Leśna, polegająca na wzmocnieniu nawierzchni bitumicznej bez zmiany konstrukcji”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lubliniecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180843
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Lubliniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-700
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@lubliniec.starostwo.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lubliniec.starostwo.gov.pl/kontakt.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzlubliniec.e-zp.finn.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2010 S Panoszów, ul. Leśna, polegająca na wzmocnieniu nawierzchni bitumicznej bez zmiany konstrukcji”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-134a26c0-0296-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318380
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014007/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2010 S Panoszów, ul. Leśna polegająca na wmocnieniu nawierzchni bitumicznej bez zmiany konstrukcji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00253168/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.272.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy odcinka drogi powiatowej nr 2010 S ul. Leśnej w miejscowości Panoszów, gmina Ciasna o łącznej długości 552 m. Odcinek objęty opracowaniem stanowi drogę jednojezdniową, dwukierunkową o przekroju drogowym. Jezdnia ograniczona jest poboczami gruntowymi. Odcinek ten jest odwadniany do istniejących rowów przydrożnych, a także powierzchniowo na pobocza. Proponowane rozwiązanie przewiduje przebieg trasy drogi oraz jej geometrię dostosować do przebiegu w stanie dotychczasowym.
3) Na odcinku objętym opracowaniem przewiduje się wzmocnienie istniejącej nawierzchni bitumicznej poprzez wykonanie:
a) frezowania profilującego istniejącej nawierzchni,
b) wyrównania warstwą z betonu asfaltowego (warstwa bitumiczna AC11S) średnio o gr. 2 cm,
c) nakładki z betonu asfaltowego (warstwa ścieralna AC11S) o gr. 4 cm na szerokość 5 m.
4). Ponadto w ramach zadania należy wykonać:
a) ścinkę poboczy gruntowych,
b) utwardzenie poboczy z wykorzystaniem destruktu bitumicznego pochodzącego z wcześniejszego frezowania.
5) Wszelkie roboty objęte projektem należy wykonać zgodnie z warunkami określonymi w Specyfikacjach Technicznych stanowiących część składową Dokumentacji Projektowej oraz zgodnie z wymaganiami norm i innymi przepisami związanymi. Przy wykonywaniu robót budowlanych należy bezwzględnie przestrzegać przepisów BHP oraz przeciwpożarowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233931,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1081948,54 PLN
| 2022-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |