Przebudowa drogi gminnej nr 190519W w miejscowości Dębowe Pole
MIASTO I GMINA SIENNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00318639
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00318639/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-24 14:54
- Lokalizacja
- Sienno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c2ff4b3-01d9-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5090066636
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00318639 z dnia 2022-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 190519W w miejscowości Dębowe Pole
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SIENNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 36/40
1.5.2.) Miejscowość: Sienno
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-350
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 3786 018
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@sienno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.sienno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 190519W w miejscowości Dębowe Pole2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c2ff4b3-01d9-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318639
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039329/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Przebudowa drogi gminnej nr 190519W w miejscowosci Dębowe Pole
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00251397/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KIR.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 706877,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dotyczących przebudowy nawierzchni drogi gminnej nr 190519W z nawierzchni utwardzonej kruszywem drogowym na nawierzchnię asfaltową w miejscowości Dębowe Pole na działce o numerze ewidencyjnym 236.
Przebudowa obejmie odcinek drogi o długości – 1353,00 mb o szerokości nawierzchni asfaltowej po przebudowie 3,5 mb (5,0mb – w miejscu projektowanych mijanek), utwardzenie poboczy.
Przebudowa drogi obejmować będzie:
odtworzenie trasy i punktów wysokościowych
zdjęcie warstwy humusu
roboty ziemne pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni - na poszerzeniach, mijankach i poboczach
wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego - na poszerzeniach
wyrównanie podbudowy kruszywem łamanym
ułożenie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego
ułożenie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego
utwardzenie poboczy
oznakowanie drogi
roboty wykończeniowe wraz z inwentaryzacją powykonawczą.
W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania prac towarzyszących, oraz robót tymczasowych nie objętych dokumentacją projektową i przedmiarami robót a koniecznych do uwzględnienia: organizacja i zabezpieczenie placu budowy, oznakowanie likwidacja placu budowy, wywóz odpadów, uporządkowanie terenu po budowie oraz wszelkie inne prace nie objęte SWZ
a konieczne do wykonania ze względu na sztukę budowlaną.
2. Szczegółowy sposób wykonania przedmiotu zamówienia określają:
1) Dokumentacja do Zgłoszenia,
2) przedmiar robót,
3) Specyfikacja Techniczna,
4) wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na udział w postępowaniu w wyznaczonym terminie złożono 4 oferty. Cena najtańszej oferty wynosi 865 088,08 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 700 000,00 zł.W związku z tym że cena najtańszej oferty znacznie przekracza kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 865088,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 944882,63 PLN
| 2022-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |