Zagospodarowanie sportowo – rekreacyjne działki nr 47/2 w miejscowości Bzowo

Gmina Warlubie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00318641
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00318641/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-24 14:54
Lokalizacja
Warlubie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2adec0c6-1705-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
5591005054
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00318641 z dnia 2022-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie sportowo – rekreacyjne działki nr 47/2 w miejscowości Bzowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Warlubie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351080

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 15

1.5.2.) Miejscowość: Warlubie

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-160

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 523326040

1.5.8.) Numer faksu: 523326054

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@warlubie.pl; oferty.zamowienia@warlubie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.warlubie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2adec0c6-1705-11ed-acbd-46d0480cd9c4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie sportowo – rekreacyjne działki nr 47/2 w miejscowości Bzowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2adec0c6-1705-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318641

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296330/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WG.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 166267,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Pełna nazwa inwestycji
Zagospodarowanie sportowo – rekreacyjne działki nr 47/2 w miejscowości Bzowo.
2. Przedmiot inwestycji
1) Inwestycja ma na celu stworzenie miejsca sportowo - rekreacyjnego w miejscowości Bzowo, w skład którego wchodzi:
 plac zabaw,
 siłownia zewnętrzna,
 boisko wielofunkcyjne,
 obiekty małej architektury,
 ogrodzenie,
 wykonanie nasadzeń.
Przedmiotowy teren inwestycji zlokalizowany jest w miejscowości Bzowo gr. Warlubie, działka 47/2, gmina Warlubie, Właścicielem przedmiotowej działki jest Gmina Warlubie, ul. Dworcowa 15.
2) Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w następujących załącznikach do SWZ:
 Załącznik nr 1 – Projekt zagospodarowania terenu;
 Załącznik nr 2 – Rysunek B – 01 – Piłkochwyt H = 4,0 m;
 Załącznik nr 3 – Rysunek B – 02 – Nawierzchnie utwardzone;
 Załącznik nr 4 – Projekt architektoniczno – budowlany;
 Załącznik nr 5 – Przedmiar robót;
 Załącznik nr 6 – Rysunek PZT – 01 – Plan zagospodarowania terenu;
 Załącznik nr 7 – Specyfikacja techniczna;
 Załącznik nr 8 – Wzór umowy.
3. Inwestycja finansowana ze środków Samorządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego w ramach programu Kujawsko – Pomorska Mała Infrastruktura Sportowa
4. Przedmiot umowy będzie realizowany zgodnie z harmonogramem rzeczowo - finansowym sporządzonym przez Wykonawcę i przedłożonym do zaakceptowania Zamawiającemu przed datą podpisania umowy.
5. W przypadku określenia, w dokumentacji stanowiącej Załączniki do SWZ, przedmiotu zamówienia przez wskazanie technologii, producenta, nazw własnych, znaków towarowych lub pochodzenia urządzeń i materiałów, odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych Zamawiający informuje, że mają one jedynie charakter pomocniczy dla określenia podstawowych parametrów i cech zastosowanych materiałów. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych z zachowaniem tych samych standardów technicznych, technologicznych, jakościowych i funkcjonalnych. Przez produkty równoważne należy rozumieć urządzenia i materiały posiadające nie gorsze parametry techniczne i te same cechy funkcjonalne co wskazany konkretny z nazwy czy pochodzenia produkt. Zastosowanie produktów równoważnych w żaden sposób nie może wpłynąć na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań technicznych. Wykaz zastosowanych i przyjętych przez Wykonawcę do wyceny materiałów lub urządzeń, rozwiązań równoważnych musi zostać załączony do oferty, jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce. Zgodnie z art. 101 ust. 5 i 6 p.z.p Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne zobowiązany jest wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania
Przedmiotowe postępowanie prowadzone było poprzez platformę e-Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl/). Termin składania ofert minął 23.08.2022 r. o godzinie 10:00. Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota to 200 000,00 zł brutto
Otwarcie ofert nastąpiło 23.08.2022 r. o godzinie 10:30. Po otwarciu ofert Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację z otwarcia.
W ramach postępowania złożono 1 ofertę:
1. TORAKOL Sp. z o.o., Słoneczna 24A, 88-200 Radziejów - z ceną 505 820,03,00 zł.
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. W związku z tym, przedmiotowe postępowanie zostaje unieważnione.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania
Unieważnienie postępowania następuje zgodnie z art. 255 ust. 3, tj.: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 505820,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 505820,03 PLN

2022-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane