Inwestycje dotyczące kuchni w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Katowicach
Miejskie Przedszkole nr 13 w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00318753
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00318753/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-24 15:39
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24514975-1a31-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 6342289320
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00318753 z dnia 2022-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Inwestycje dotyczące kuchni w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedszkole nr 13 w Katowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270554090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wincentego Witosa
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-832
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole13@interia.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: przedszkole13.szkolnastrona.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Inwestycje dotyczące kuchni w Miejskim Przedszkolu nr 13 w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24514975-1a31-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00318753
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00053474/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Inwestycje dotyczące kuchni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00304598/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W przedmiotowym zamówieniu publicznym prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji (art. 275 pkt. 1 ustawy Pzp) nie złożono żadnej oferty, dlatego Zamawiający działając na podstawie
art. 255 pkt 1 unieważnił postępowanie na realizację zadania pn. „Inwestycje dotyczące kuchni w Miejskim Przedszkolu nr 63 im. Pluszowego Misia w Katowicach”.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-845b316d-f171-11ec-9a86-f6f4c648a056
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/532/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji i przebudowie kuchni w zakresie branży budowlanej, instalacji sanitarne i elektrycznej.
Zadanie będzie realizowane w oparciu o projekt techniczny wykonany przez DSW Projekt sp.z.o.o 41-516 Chorzów z siedzibą przy ulicy Św. Barbary 14/36, STWIORB oraz przedmiar robót.
Uwaga: Z realizacji wyłączono zaprojektowaną wentylację mechaniczną oraz część wyposażenia.
Zadanie obejmuje następujące roboty:
1. Prace przygotowawcze:
Odłączyć zasilanie instalacji elektrycznej w pomieszczeniach objętych robotami a następnie dokonać sprawdzenia wszystkich gniazd i źródeł pod kątem występowania w nich napięcia. Należy zabezpieczyć przyłącze elektryczne przed uszkodzeniami i dostępem osób niepowołanych.
Odciąć dopływ gazu do kuchni.
Odciąć dopływ wody do pomieszczeń objętych przedmiotem niniejszego zamówienia.
Przed rozpoczęciem prac rozbiórkowych Wykonawca prac zobowiązany jest do opracowania harmonogramu prac, formy, sposobu i miejsca wywozu lub gromadzenia materiałów rozbiórkowych, odpadów i urobku.
2. Prace wyburzeniowe i rozbiórkowe
demontaż istniejącej stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej,
demontaż istniejącego okna zewnętrznego,
fragmentaryczne wyburzenia ścian,
fragmentaryczne zamurowania otworów,
fragmentaryczne poszerzenia otworów,
demontaż instalacji wewnętrznej w budynku,
demontaż grzejników,
demontaż armatury i urządzeń sanitarnych,
demontaż urządzeń kuchennych,
demontaż wskazanych posadzek w budynku,
demontaż wskazanych okładzin ściennych w budynku,
demontaż istniejących płytek lastriko na rampie,
demontaż istniejącej barierki rampy (do oczyszczenia, pomalowania i ponownego montażu).
3. Roboty budowlane i wykończeniowe:
Wymurowanie i otynkowanie ścianek,
Domurowanie ścian do istniejących otworów,
Wykonanie ścianek działowych z płyt gipsowych,
Wykonanie tynków i gładzi,
Przygotowanie ścian pod okładziny ścienne,
Ułożenie płytek na ścianach,
Przygotowanie posadzek pod wykładziny podłogowe,
Położenie i zespawanie wykładzin,
Montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych,
4. Roboty związane z instalacjami sanitarnymi
Wykonanie instalacji sanitarnych wod-kan, c.o, gaz zgodnie z projektem,
Montaż osprzętu( umywalki, zlewozmywaki, baterie, zawory , grzejniki, zawory grzejnikowe kuchnia gazowa, taborety, piec konwekcyjny itp.),
Próba ciśnieniowa instalacji jak wyżej.
5. Roboty związane z wykonaniem kompletnej instalacji elektrycznej
Montaż instalacji elektrycznych wraz z osprzętem zgodnie z PT,
Montaż lamp oświetleniowych, awaryjnych i ewakuacyjnych,
Montaż gniazd, wyłączników itp. zgodnie z PT.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45410000-4 - Tynkowanie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45431200-9 - Kładzenie glazury
45432210-9 - Wykładanie ścian
45212500-1 - Przeróbki kuchni lub restauracji
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 529000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 529000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 529000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana KELBUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9541617389
7.3.3) Ulica: Szopienicka 21/11
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-431
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 529000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |