Sukcesywna dostawa oleju napędowego oraz oleju opałowego do Zakładu Doświadczalnego Bartążek

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Bartążek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00318866
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-08-24 21:23
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5290007029
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Oleje napędoweOleje opałowe

Wykonawcy

2 przyznane

"BOSS19" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMrągowo, PL
287 259,7 PLN
"BOSS19" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMrągowo, PL
137 293,09 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.