Remont drogi gminnej nr 370201W w miejscowości Gozdy, gmina Mochowo
Gmina Mochowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00006992
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00006992/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-03 14:37
- Lokalizacja
- Mochowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a27e6aa7-be1e-4953-9ca0-55986d42351d
- Identyfikator
- 7761615078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00006992 z dnia 2025-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 370201W w miejscowości Gozdy, gmina Mochowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mochowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015773
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sierpecka, 2
1.5.2.) Miejscowość: Mochowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-214
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@mochowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mochowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a27e6aa7-be1e-4953-9ca0-55986d42351d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 370201W w miejscowości Gozdy, gmina Mochowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a27e6aa7-be1e-4953-9ca0-55986d42351d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00006992
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00008763/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont drogi gminnej nr 370201W w miejscowości Gozdy, gmina Mochowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00465709
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej Nr 370201W w miejscowości Gozdy. Roboty budowlane będą polegać na mechanicznym ścięciu pobocza i środka drogi, mechanicznym profilowaniu i zagęszczeniu istniejącego podłoża, wykonaniu podbudowy z kruszywa, wykonaniu nawierzchni z destruktu asfaltowego (materiał Zamawiającego do pokruszenia), powierzchniowym utrwaleniem emulsją asfaltową i grysem łamanym, wzmocnienie pobocza tłuczniem. UWAGA: Destrukt asfaltowy przeznaczony do realizacji zadania znajduje się w miejscowości Sierpc przy ul. Przemysłowej 2A. Wykonawca we własnym zakresie będzie zobowiązany do skruszenia i przewozu destruktu na miejsce robót. Przedmiotem zamówienia jest: – profilowanie i zagęszczenie podłoża kruszywem 0-31,5 w przedmiarze robót ok. 2800 m2 (warstwa 10 cm po zagęszczeniu), – ułożenie warstwy destruktu bitumicznego średniej grubości 5 cm na drodze szerokości 3,5 m długości ok. 700 m, – wykonanie powierzchniowego utrwalenia nawierzchni emulsją asfaltową i grysem dwoma warstwami: I warstwa grys frakcji 2/5, II warstwa grys frakcji 5/8
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 ustawy PZP, zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający, Gmina Mochowo, stosownie do treści art. 222 ust. 4 ustawy PZP, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 146.000,00 zł brutto (słownie złotych: sto czterdzieści sześć tysięcy 00/100). W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły 2 oferty. Po otwarciu ofert Zamawiający stwierdził, iż cena złożonej oferty (239.235,00) znacznie przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wskutek analizy swych możliwości finansowych (w szczególności środków przeznaczonych na ten cel w budżecie) Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2025-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |