Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Czatkowach (dz. nr 76) + (FS)
Gmina Tczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00319194
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00319194/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-25 09:22
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c97f599e-0f06-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5931004764
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00319194 z dnia 2022-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Czatkowach (dz. nr 76) + (FS)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675379
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lecha 12
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 58 530 51 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina-tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gmina-tczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Czatkowach (dz. nr 76) + (FS)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c97f599e-0f06-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319194
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026765/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.29 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Czatkowach (dz. nr 76)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00285166/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.1.29.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Czatkowach (dz. nr 76) + (FS)”, Gmina Tczew. Zamówienie obejmuje w szczególności: - przebudowę drogi gminnej wewnętrznej o szerokości 3,0 m i długości około 500,0 m jako dwuśladu z płyt betonowych typu yomb o wymiarach 100 x 75 x 12,5 cm. Pomiędzy płytami należy wykonać nawierzchnię z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o szerokości 1,0 m, - wykonanie trzech mijanek o długości 20 m i szerokości jezdni 5,0 m, - wykonanie zjazdów, - przebudowę zjazdu z drogi powiatowej należy wykonać o nawierzchni z kostki betonowej. Załamania krawędzi jezdni i zjazdu wyokrąglić za pomocą łuków kołowych o promieniu 8,0 m. Nawierzchnię z kostki betonowej należy ograniczyć opornikiem betonowym 12 x 25 cm - obustronne pobocza o szerokości 0,75 m i nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, - zjazdy indywidualne - o szerokości 3,5-5,0 m częściowo z płyt betonowych, a częściowo z kostki betonowej, po obu stronach zjazdu pobocza o szerokości 0,5 m, nawierzchnia zjazdu ograniczona opornikiem betonowym o wymiarach 12x25 cm. Połączenie krawędzi jezdni i zjazdu indywidualnego zaprojektowano ze skosem 1:1 (1,5m:1,5m), - remont istniejącego przepustu z jednoczesnym jego wydłużeniem bez zmiany rzędnych posadowienia. Przepust należy wykonać z rur PEHD karbowanych o średnicy 50 cm, posadowić na fundamencie z kruszywa łamanego, rurę na wlocie i wylocie ściąć ze skosem 1:1,5. Wlot i wylot przepustu umocnić brukiem kamiennym spoinowanym zaprawą cementową. Całkowita długość przepustu po wydłużeniu wynosi 10 m,
- profilowanie skarp, - humusowanie skarp i poboczy, - montaż oznakowania pionowego. Wykonawca w ramach realizowanego zamówienia wykona i zamontuje tablicę informacyjną o wymiarach 120 cm x 80 cm. Tablica jednostronna z poliwęglanu, montowana na 2 słupkach stalowych. Wzór i parametry tablicy zostaną przekazane wyłonionemu w postępowaniu Wykonawcy. Lokalizacja montażu tablicy zostanie wskazana przez upoważnionego pracownika. Szczegółowy zakres robót został wskazany w dokumentacji projektowej oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. ISTNIEJĄCY STAN ZAGOSPODAROWANIA TERENU: W stanie istniejącym droga posiada nawierzchnię z tłucznia o szerokości od 3,2 m do 4,1 m. Po obu stronach drogi dojazdowej znajduje się zabudowa mieszkaniowa zagrodowa i jednorodzinna oraz pola uprawne. Występują podziemne sieci infrastruktury technicznej: - sieć wodociągowa, - kanalizacja sanitarna, - sieć elektroenergetyczna, - sieć teletechniczna, - sieć gazowa. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Rozdziale V Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 539915,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 539915,94 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 539915,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROMADO-BRZEZIŃSKI Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892013338
7.3.3) Ulica: Sznurki 115
7.3.4) Miejscowość: Brodnica Górna
7.3.5) Kod pocztowy: 83-324
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 539915,94 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |