"Termomodernizacja Budynku A Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie wraz z dostosowaniem przeciwpożarowym" - w trybie negocjacji

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00319204
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00319204/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-25 09:25
Lokalizacja
Rawicz, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d662cd5e-fc5d-11ec-8000-d680d39e541a
Identyfikator
6991960536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniamiRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektrycznePokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychRoboty budowlaneRoboty instalacyjne przeciwpożarowe

Wykonawcy

1 przyznane

MONIKA BANASZKIEWICZSierakowo, PL · lot 0
6 889 992,64 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00319204 z dnia 2022-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Termomodernizacja Budynku A Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie wraz z dostosowaniem przeciwpożarowym" - w trybie negocjacji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368559038

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika, 4

1.5.2.) Miejscowość: Rawicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: 667113117

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcuw@powiatrawicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcuwrawicz.bipstrona.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Termomodernizacja Budynku A Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie wraz z dostosowaniem przeciwpożarowym" - w trybie negocjacji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d662cd5e-fc5d-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319204

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00031459/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynku A Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych CKU w Bojanowie wraz z dostosowaniem przeciwpożarowym.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00243292/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PCUW.261.2.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4282248,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja Budynku A Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie wraz z dostosowaniem przeciwpożarowym, zadanie realizowane jest w ramach dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych z dnia 10 sierpnia 2021 r. Nr 01/2021/5912/PolskiLad, złożonego przez Powiat Rawicki z przeznaczeniem na realizację Inwestycji: Termomodernizacja budynku A Zespołu Szkół Przyrodniczo - Technicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bojanowie wraz z dostosowaniem przeciwpożarowym.
Realizacja ww. zadania obejmuje swym zakresem:
- docieplenie stropu i ścian zewnętrznych budynku,
- wymianę drzwi zewnętrznych,
- montaż wentylacji mechanicznej nawiewno - wywiewnej,
- wymianę lub renowację wszystkich okien,
- ocieplenie ościeży okiennych,
- modernizację instalacji c.o. w zakresie kotła gazowego, grzejników
z oprzyrządowaniem i modernizację c.w.u. wraz z wprowadzeniem systemu zarządzania energią,
- modernizację c.w.u.,
- modernizację oświetlenia wewnętrznego,
- montaż instalacji fotowoltaicznej oraz dostosowanie przeciwpożarowe budynku.
Szczegółowy zakres zamówienia został określony w dokumentacji wskazanej poniżej:
- Decyzjach i Pozwoleniach wg Załącznika Nr 5 do SWZ,
- Projektach wg Załączników Nr 6.1. i 6.2. do SWZ,
- Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót wg Załącznika Nr 7 do SWZ,
-Kosztorysach i przedmiarach wg Załącznika Nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45000000-7 - Roboty budowlane

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6889992,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7030728,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6889992,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Monika Banaszkiewicz "HURST"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6991824767

7.3.3) Ulica: Dożynkowa 2

7.3.4) Miejscowość: Sierakowo

7.3.5) Kod pocztowy: 63-900

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6889992,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2022-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane