Remont pomieszczenia 115C wraz z wybudowaniem dwóch komór chłodniczych na terenie NCBJ OR POLATOM
Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00319282
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00319282/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-25 09:46
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3e23d3bd-16f4-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 5320100125
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00319282 z dnia 2022-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczenia 115C wraz z wybudowaniem dwóch komór chłodniczych na terenie NCBJ OR POLATOM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001024043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Andrzeja Sołtana 7
1.5.2.) Miejscowość: Otwock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@polatom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polatom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/polatom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytut badawczy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność naukowa i prace badawczo rozwojowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczenia 115C wraz z wybudowaniem dwóch komór chłodniczych na terenie NCBJ OR POLATOM2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e23d3bd-16f4-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319282
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296122/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 22/P/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 295000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pomieszczenia 115C wraz z wybudowaniem dwóch komór chłodniczych, uruchomieniem i przeprowadzeiem szkolenia pracowników Zamawiajacego na terenie NCBJ OR POLATOM.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy ETAPY:
ETAP I - Prace budowlano remontowe polegające na przygotowaniu pomieszczenia pod montaż chłodni. Szczegółowy zakres robót przedstawiony jest w „Załącznik A. Dokumentacja_projektowa_wzmocnienie_pod_chłodnie”.
ETAP II - Prace projektowo – budowlane polegające na zaprojektowaniu i wybudowaniu dwóch komór chłodniczych wg wytycznych zawartych w „Załącznik B. SWU chłodnia”.
ETAP III - Dokumentacja powykonawcza, odbiory, uruchomienia i szkolenia.
3. Szczegółowy zakres robót do wykonania określa dokumentacja techniczna składająca się z poniższych załączników:
1) Załącznik A do SWZ - Dokumentacja projektowa wzmocnienie pod chłodnię
2) Załącznik B do SWZ - SWU (chłodnia)
3) Załącznik C do SWZ - Regulamin prac
4) Załącznik D do SWZ - Dodatkowe wymagania
5) Załącznik G do SWZ - Uzupełnienie prac budowlano-instalacyjnych
6) Załącznik nr 8 do SWZ - Harmonogram prac
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczneW odpowiedzi na ogłoszenie w niniejszym postępowaniu do Zamawiającego wpłynęła jedna oferta z ceną w sposób znaczący przewyższającą kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 824213,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 824213,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |