Wykonanie nasadzeń utwardzeń oraz bud. tarasu widokowego i kładki pieszej w ramach inwes celu pub Trakt nad Perełką w Gm P-czno błękitno-zielona infrastruktura zadanie budż. "Trakt nad Perełką".

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00319451
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00319451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-25 10:31
Lokalizacja
Piaseczno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1eba1d83-fc36-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
1231210962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ogrodniczeRoboty w zakresie kształtowania parków

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA KOSTRZYŃSKAŁbiska, PL · lot 0
178 987,41 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00319451 z dnia 2022-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie nasadzeń utwardzeń oraz bud. tarasu widokowego i kładki pieszej w ramach inwes celu pub Trakt nad Perełką w Gm P-czno błękitno-zielona infrastruktura zadanie budż. "Trakt nad Perełką".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościuszki 5

1.5.2.) Miejscowość: Piaseczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rzp@piaseczno.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.piaseczno.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie nasadzeń utwardzeń oraz bud. tarasu widokowego i kładki pieszej w ramach inwes celu pub Trakt nad Perełką w Gm P-czno błękitno-zielona infrastruktura zadanie budż. "Trakt nad Perełką".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1eba1d83-fc36-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

1. Nazwa projektu lub programu: w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Adaptacji do Zmian Klimatu – Mazowsze dla klimatu 2022, z budżetu Województwa Mazowieckiego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00238524/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: spr.69/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 136926,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1 jako część I
Wykonanie nasadzeń zieleni naturalistycznej na działkach nr ewidencyjny 7/1, 8/1 i 8/2, 9 obręb 39 Piaseczno miasto, współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77300000-3 - Usługi ogrodnicze

4.5.5.) Wartość części: 200000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2 jako część II
Wykonanie utwardzenia ciągu pieszego oraz budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym na działkach nr ewidencyjny 8/1 i 7/1 obręb 39 Piaseczno miasto, w formule zaprojektuj i wybuduj, w ramach inwestycji celu publicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

4.5.5.) Wartość części: 450000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178987,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178987,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178987,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100 krotka Studio ART,Agnieszka Kostrzyńska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 015783016

7.3.3) Ulica: Bolesława Chrobrego 33

7.3.4) Miejscowość: Łbiska

7.3.5) Kod pocztowy: 05-502

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178987,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-11-10

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie w części II zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt.2 ustawy Prawo zamówień publicznych ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

2022-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane