Zabezpieczenie konstrukcji żelbetowej fasady budynku Stadionu Miejskiego w Białymstoku oraz wykonanie odprowadzenia wody z membrany podposadzkowej z poziomu 1 od ul. Wiosennej i Ciołkowskiego

Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00319635
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00319635/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-25 11:16
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b000ec0a-170c-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
5423230046
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneZewnętrzne czyszczenie budynkówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00319635 z dnia 2022-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie konstrukcji żelbetowej fasady budynku Stadionu Miejskiego w Białymstoku oraz wykonanie odprowadzenia wody z membrany podposadzkowej z poziomu 1 od ul. Wiosennej i Ciołkowskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stadion Miejski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200763186

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słoneczna 1

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-323

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 856548630

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stadion.bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stadion.bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b000ec0a-170c-11ed-b950-8227d40187e8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zabezpieczenie konstrukcji żelbetowej fasady budynku Stadionu Miejskiego w Białymstoku oraz wykonanie odprowadzenia wody z membrany podposadzkowej z poziomu 1 od ul. Wiosennej i Ciołkowskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b000ec0a-170c-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00319635

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00043980/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Zabezpieczenie konstrukcji żelbetowej fasady budynku Stadionu Miejskiego w Białymstoku oraz wykonanie odprowadzenia wody z membrany podposadzkowej z poziomu 1 od ul. Wiosennej i Ciołkowskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00296778/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZR-271-5/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 356400,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 169516,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

część 1 pn. „Zabezpieczenie konstrukcji żelbetowej fasady”:
a) wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu impregnacji elementów betonowych fasady Stadionu bezrozpuszczalnikowym, bezbarwnym preparatem hydrofobowym powodującym zmniejszenie nasiąkliwości betonu w celu zabezpieczenia konstrukcji przed korozją oraz rozwojem mchów i porostów,
b) szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót (załącznik nr 1 do SWZ),
c) rysunki (załącznik nr 2 do SWZ),
d) specyfikacja techniczna ogólna wykonania i odbioru robót budowlanych STO-0.0 (załącznik nr 3 do SWZ),
e) szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych SST0-01 (załącznik nr 4 do SWZ);

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

4.5.5.) Wartość części: 149966,38 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) część 2 pn. „Wykonanie odprowadzenia wody z membrany podposadzkowej z poziomu 1 od ul. Wiosennej i Ciołkowskiego”:
a) wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu jedenastu wpustów odprowadzenia wody z membrany podposadzkowej w stropie na pierwszym poziomie poza kubaturą obiektu i jednego wpustu w kubaturze obiektu, a w zakresie wykonania poszczególnych wpustów:
- nacięcie istniejącej posadzki betonowej w kształcie kwadratu 60 x 60 cm o grubości 6,5 cm zbrojonej siatką stalową o wymiarach 20 x 20 cm z prętów o średnicy 4 mm-12 szt.,
- rozbiórka istniejącej posadzki betonowej i ocieplenia ze styroduru o grubości 15 cm na pow. 60 x 60 cm-12 szt.,
- wykonanie otworu o średnicy 10 cm w stropie żelbetowym o grubości 15 cm-12 szt.,
- montaż wpustu ściekowego z tworzywa sztucznego o średnicy 75 mm, z kołnierzem zgrzewanym z membraną PVC oraz wykonanie odprowadzenia wody rurami PVC o średnicy 25 mm do poziomu terenu -11 szt.,
- montaż wpustu ściekowego z tworzywa sztucznego o średnicy 75 mm, z kołnierzem zgrzewanym z membraną PVC + wpust podłogowy z króćcem i kratką ze stali nierdzewnej oraz wykonanie odprowadzenia wody rurami PVC do istniejącej kanalizacji,
- uzupełnienie rozebranej izolacji keramzytem i przykrycie folią PVC,
- uzupełnienie posadzki betonowej betonem C20/25,
- wykonanie czterowarstwowej posadzki ( w tym warstwa z elastycznej membrany) z żywicy poliuretanowej z zasypem piaskiem kwarcowym,
- uszczelnienie nacięcia w posadce elastyczną masą poliuretanową o szerokości 8-10 mm i grubości 20 mm,
b) szczegółowy zakres robót określa przedmiar robót (załącznik nr 5 do SWZ),
c) rysunki (załącznik nr 6 do SWZ),
d) specyfikacja techniczna ogólna wykonania i odbioru robót budowlanych STO-0.0 (załącznik nr 3 do SWZ),
e) szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych SST0-02 (załącznik nr 7 do SWZ).
Uwaga: roboty będą wykonywane na obiekcie czynnym. Wykonawca będzie zobowiązany do uzgodnienia z Zamawiającym harmonogramu wykonywania robót. Wykonawca powinien zgłosić w trakcie postępowania wszelkie uwagi i zastrzeżenia do dokumentacji i wystąpić do Zamawiającego o rozstrzygnięcie wątpliwości na jej tle.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

4.5.5.) Wartość części: 19550,19 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta.

2022-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane