Remont boiska przy ul. Rozłuckiej w Warszawie
Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00442513
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00442513/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-02 10:31
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a862c0f-e602-4d5c-ba8f-162fff0c5623
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442513 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska przy ul. Rozłuckiej w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Grochowska 274
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-841
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pragapoludnie.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pragapld.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont boiska przy ul. Rozłuckiej w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a862c0f-e602-4d5c-ba8f-162fff0c5623
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442513
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031007/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont boiska przy ul. Rozłuckiej w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00401668
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VI-ZP/23/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Remont boiska przy ul. Rozłuckiej w Warszawie”.
Inwestycja zlokalizowana jest na działce ew. nr 92/2 z obrębu 30511 przy ul. Rozłuckiej w Warszawie w Dzielnicy Praga-Południe.
Celem inwestycji jest utworzenie atrakcyjnej przestrzeni publicznej, z elementami przyrodniczo-edukacyjnymi.
2. Zestawienie powierzchni
Powierzchnia boiska piłkarskiego 780,0 m2
Łączna długość ogrodzenia 120,2 m.b.
Łączna długość linii do wklejenia 71,2 m.b.
3. Zakres rzeczowy robót stanowiący przedmiot umowy w szczególności obejmuje:
1) prace przygotowawcze tj. zabezpieczenie terenu budowy - BHP, sporządzenie planu BIOZ, przygotowanie zaplecza, wytyczenie geodezyjne,
2) prace demontażowe (w tym wywóz, utylizacja lub przekazanie do recyklingu materiałów z rozbiórki),
3) dodanie słupów piłkochwytów o wysokości 6,0 m wzdłuż zachodniej części ogrodzenia,
4) wykonanie na słupach istniejących piłkochwytów wsporników do zawieszenia siatki,
5) wymianę paneli z siatki zgrzewanej na nowe,
6) montaż na pełną wysokość 6,0 m piłkochwytów z siatki polietylenowej,
7) wklejenie w nawierzchnię z trawy syntetycznej, w odległości 1,5 m od obrzeża betonowego dodatkowych linii bocznych,
8) wymianę bramek piłkarskich na nowe.
4. Dodatkowe wymagania
1) Zamawiający wyznacza dwa terminy wizji lokalnej ternu inwestycji :
• w dniu 16.07.2024 r. o godzinie 7:30,
• w dniu 18.07.2024 r o godzinie 14:00.
2) Brak bezpośredniego dojazdu do boiska. Należy przewidzieć transport ręczny lub lekkim sprzętem.
3) Po zakończeniu robót budowalnych Wykonawca zobowiązany jest w przypadku uszkodzeń terenu do odtworzenia nawierzchni chodników, trawników i innych elementów. Prace te będą podlegały odbiorowi wraz z odbiorem końcowym robót budowalnych. Rozliczenie końcowe nastąpi po odbiorze robót budowlanych i odtworzeniowych.
4) Wykonawca jest zobowiązany, do przedstawienia Zamawiającemu (przed wbudowaniem) kart technicznych, certyfikatów, deklaracji zgodności, atestów higienicznych na materiały i elementy małej architektury.
5) W przypadku wystąpienia robót dodatkowych, zamiennych lub zaniechanych rozliczenie nastąpi na podstawie cen jednostkowych podanych w kosztorysie ofertowym będącym załącznikiem nr 2 do umowy w przypadku braku odpowiednich pozycji w kosztorysie ofertowym na podstawie KNR, średnich cen aktualnego cennika Sekocenbud, a w przypadku braku ceny (nietypowego) materiału
w Sekocenbudzie na podstawie oferty producenta/hurtowni.
5. Szczegółowy opis oraz zakres robót określają załączniki nr 9,10,11 do SWZ tj., Projekt wykonawczy pn. REMONT BOISKA przy ul. Rozłuckiej w Warszawie, STWiORB, przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych (Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę którązamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 276750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 276750,00 PLN
| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |