Przygotowanie i produkcja 5 filmów na potrzeby realizacji operacji „Konkurs Agroliga 2022/23 – etap wojewódzki III Edycja”
PODLASKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W SZEPIETOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00320446
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-25 14:10
- Lokalizacja
- Szepietowo-Wawrzyńce, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7220002217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkcja filmów informacyjnych
Wykonawcy
5 przyznanych
STUDIO SIERMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKnapy, PL
24 600 PLNSTUDIO SIERMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKnapy, PL
24 600 PLNWALDEMAR MICHALSKINałęczów, PL
36 654 PLNSTUDIO SIERMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKnapy, PL
24 600 PLNSTUDIO SIERMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKnapy, PL
24 600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.