Wykon. remontów cząstkowych naw. bitumicznych i usuwanie skutków przełomów w 2022 r. na dr. woj. adm. przez ZDW w Lublinie Zad.7 RDW w Lublinie z/s w Bychawie OD Bełżyce–zam. podobne do umowy 7/RB/21
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00320587
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00320587/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-25 14:42
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fa3594b-fdd1-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00320587 z dnia 2022-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykon. remontów cząstkowych naw. bitumicznych i usuwanie skutków przełomów w 2022 r. na dr. woj. adm. przez ZDW w Lublinie Zad.7 RDW w Lublinie z/s w Bychawie OD Bełżyce–zam. podobne do umowy 7/RB/21
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.lublin@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykon. remontów cząstkowych naw. bitumicznych i usuwanie skutków przełomów w 2022 r. na dr. woj. adm. przez ZDW w Lublinie Zad.7 RDW w Lublinie z/s w Bychawie OD Bełżyce–zam. podobne do umowy 7/RB/212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fa3594b-fdd1-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00320587
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246791/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne
Zamawiający przewidział możliwość wykonania remontów cząstkowych w ramach zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych w ogłoszeniu Nr 2020/S 250-623125 z dnia 23.12.2020 r. Całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Uzasadnienie prawne
Zamówienie prowadzone w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11.09.2019 r. (t.j. Dz. U. 2021, poz. 1129 ze zm.): w przypadku udzielenia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości - art. 214 ust 1 pkt 7) ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R4.ST.371.3.2022.ac
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- powierzchniowe utrwalenie - głębokość 1,5 cm – 1 058 m2,
- powierzchniowe utrwalenie - głębokość 3,0 cm – 66 m2,
- wymiana warstwy ścieralnej gr. min. 4 cm z mieszanki mineralno - asfaltowej AC11S 50/70 KR 3-4 wraz z frezowaniem, oczyszczeniem i skropieniem o pow. powyżej 50 m2 – 1 082 Mg
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 852311,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 852311,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 852311,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fedro Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8260003703
7.3.3) Ulica: Kolejowa 1
7.3.4) Miejscowość: Osieck
7.3.5) Kod pocztowy: 08-445
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 852311,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2022-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |