Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Staniszewie – Etap I.

URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00320619
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00320619/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-25 14:49
Lokalizacja
Kartuzy, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1db71339-1716-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
5890010583
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00320619 z dnia 2022-08-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Staniszewie – Etap I.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000527546

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Józefa Hallera 1

1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.kartuzy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kartuzy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kartuzy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Staniszewie – Etap I.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1db71339-1716-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00320619

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026734/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Staniszewie – Etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00297357/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.28.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 33783,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „ Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w Staniszewie – Etap I” polegająca na niwelacji i ukształtowaniu terenu wraz z umocnieniem skarpy, wykonaniu ogrodzenia wzdłuż krawędzi skarpy, wykonaniu schodów terenowych, wykonaniu placu rekreacyjnego o nawierzchni piaszczystej wraz z montażem urządzeń siłowni i elementów małej architektury, wykonaniu dojazdu z kostki betonowej, wykonaniu oświetlenia oraz wykonaniu nasadzeń i zatrawienia na terenie części działki o nr ew. gr. 157/17 w Staniszewie.
2. Cała inwestycja podzielona została na trzy etapy. Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje realizacje etapu I.
3. W ramach realizacji przedmiotu niniejszego zamówienia Wykonawca, w imieniu Zamawiającego, dokona skutecznego zgłoszenia o zakończeniu robót/ uzyska zgody na użytkowanie do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Kartuzach.
4. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie między innymi:
1) pomiary terenowe,
2) roboty ziemne związane z ukształtowaniem terenu i wykonaniem warstw podbudowy pod nawierzchnie projektowane,
3) wzmacnianie skarp geokratami wraz z humusowaniem,
4) wykonanie nawierzchni piaszczystych oraz utwardzonych wraz z obrzeżami,
5) wykonanie schodów terenowych,
6) montaż urządzeń siłowni zewnętrznej,
7) montaż elementów małej architektury,
8) wykonanie ogrodzenia panelowego,
9) wycinka drzew,
10) roboty w zakresie instalacji oświetlenia,
11) pomiary geodezyjne powykonawcze
5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z brakiem możliwości podniesienia kwoty na realizację zamówienia do ceny złożonej oferty, Zamawiający unieważnia postępowanie.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2022-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane