Remont pomieszczeń dla Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Turku w budynku po byłej Kancelarii Adwokackiej przy ul. Legionów Polskich 4
Sąd Rejonowy w Turku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00320688
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00320688/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-25 15:08
- Lokalizacja
- Turek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-054b0b4c-f940-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6681672688
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00320688 z dnia 2022-08-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń dla Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej
Sądu Rejonowego w Turku
w budynku po byłej Kancelarii Adwokackiej przy
ul. Legionów Polskich 4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Turku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000324151
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Legionów Polskich 4
1.5.2.) Miejscowość: Turek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 240 72 204
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@turek.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.turek.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sądownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń dla Zespołu Kuratorskiej Służby SądowejSądu Rejonowego w Turku
w budynku po byłej Kancelarii Adwokackiej przy
ul. Legionów Polskich 4
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-054b0b4c-f940-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00320688
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00070289/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont pomieszczeń dla Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej w budynku po byłej Kancelarii Adwokackiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00235692/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: A-232-16/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zamówienia pn. „Remont pomieszczeń dla Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Turku w budynku po byłej Kancelarii Adwokackiej przy ul. Legionów Polskich 4”, zgodnie z Dokumentacją techniczną, SWZ, z obowiązującymi przepisami prawa, normami, zasadami wiedzy technicznej oraz na ustalonych Umową warunkach. (dalej „Przedmiot Umowy”).
2. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na remoncie pomieszczeń dla Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Turku w budynku po byłej Kancelarii Adwokackiej.
3. Prace objęte zamówieniem dotyczą:
a) Rozbiórki ścianek działowych i wykonania nowych ścianek działowych celem wydzielenia pomieszczeń zgodnie z potrzebami Sądu, wymiany tynków na ścianach istniejących i wykonanie nowych, remontu posadzek, rozebrania posadzek istniejących, wykonania niezbędnych robót posadzkowych, okładzinowych, tynkarskich i malarskich, remontu ścian i sufitów, wykonania dodatkowych otworów okiennych, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej.
b) Remontu istniejącej instalacji elektrycznej, w tym gniazd i oświetlenia (wymiana okablowania na nowe i tablicy rozdzielczej, nowe przyłącze kablowe), wodociągowej, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania i wentylacji, remont istniejących systemów sygnalizacji włamania i napadu, systemu sygnalizacji pożaru, wykonanie systemu monitoringu wizyjnego, a także wykonanie instalacji teleinformatycznej. Systemy zamierzamy podpiąć do istniejących centrali w pomieszczeniu ochrony, które będą obsługiwały również zaadaptowany budynek.
c) Wykonania pochylni przed wejściem głównym do remontowanego budynku.
d) Wykonania pochylni w przejściach między budynkami oraz wykonanie pochwytu lub poręczy jednostronnie.
e) Rozbiórki istniejących trzech kominów (wysokość 9 metrów) w budynku remontowanym.
f) Zakupu i montażu 1 szt. drzwi na klatce schodowej w głównym budynku Sądu. Drzwi do klatki schodowej ppoż. o odporności pożarowej EIS30, wyposażone w samozamykacz. Wykonanie niezbędnych robót posadzkowych, okładzinowych, tynkarskich i malarskich związanych z wymianą i wstawieniem stolarki drzwiowej. Montaż i uruchomienie paneli (1 szt.) do drzwi przed klatką schodowa do piwnicy, w ramach dalszego remontu instalacji Systemu Kontroli Dostępu nowej generacji w oparciu o technologię IP (Projektant Mariusz Sanewski).
3. Wycena nie obejmuje zakupu i montażu rolet nadstawnych.
4. Wycena nie obejmuje ocieplenia i malowania elewacji zewnętrznej i remontu dachu.
5. Wycena nie obejmuje usunięcia klatki schodowej, wykonania stropów pomiędzy piętrami oraz przejść między budynkiem (wykonane w I etapie)
6. Wycena nie obejmuje montażu i dostawy systemu instalacji klimatyzacji wraz z urządzeniami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45216112-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków sądowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 429700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 540700,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 429700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. 2D Dawid Dopieralski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6681381117
7.3.3) Ulica: Turecka
7.3.4) Miejscowość: Malanów
7.3.5) Kod pocztowy: 62-709
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 429700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-16| 2022-08-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |