„Świadczenie usług ubezpieczeń mienia, ubezpieczenia OC oraz ubezpieczeń komunikacyjnych na rzecz Urzędu Gminy Michałowice i jednostek organizacyjnych oraz Stowarzyszenia -II”
GMINA MICHAŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00320802
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-25 16:20
- Lokalizacja
- Reguły, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5342480595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ubezpieczenia wykonawcy od wszelkiego ryzykaUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznychUsługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
Wykonawcy
2 przyznane
Balcia Insurance SE z siedzibą w Rydze (LV-1010) przy ul. K. Valdemara 63, Łotwa, NIP: LV40003159840, kapitał zakładowy: 20 050 200 EUR, działająca w Polsce w ramach oddziału zagranicznego przedsiębiorcy pod firmą Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceWarszawa, PL
54 021 PLNBalcia Insurance SE z siedzibą w Rydze (LV-1010) przy ul. K. Valdemara 63, Łotwa, NIP: LV40003159840, kapitał zakładowy: 20 050 200 EUR, działająca w Polsce w ramach oddziału zagranicznego przedsiębiorcy pod firmą Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w PolsceWarszawa, PL
5643 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.