D/02/2022/B Zakup urządzeń multimedialnych na potrzeby Uniwersytetu Opolskiego
UNIWERSYTET OPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00321005
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-26 08:34
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7540007179
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia audiowizualneMonitoryMonitory dotykowe
Wykonawcy
3 przyznane
CSM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
319 800 PLNMARIUSZ MOŚOpole, PL
10 455 PLNMARIUSZ MOŚOpole, PL
10 455 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.