Remont muru granicznego od strony dz.nr 421 oraz wymiana pokrycia dachowego dz.nr 421 obr. 1 Śródmieście, plac Wszystkich Świętych 8 w Krakowie.
Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00321032
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00321032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-26 08:46
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dcedb4c4-17a2-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 6751000311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00321032 z dnia 2022-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont muru granicznego od strony dz.nr 421 oraz wymiana pokrycia dachowego dz.nr 421 obr. 1 Śródmieście, plac Wszystkich Świętych 8 w Krakowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350768365
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bolesława Czerwieńskiego 16
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-319
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zbk.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbk-krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zbkkrakow.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont muru granicznego od strony dz.nr 421 oraz wymiana pokrycia dachowego dz.nr 421 obr. 1 Śródmieście, plac Wszystkich Świętych 8 w Krakowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dcedb4c4-17a2-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00321032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005431/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Wszystkich Świętych 8 wymiana pokrycia dachowego i remont muru granicznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00297147/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 88/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 132244,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont muru granicznego od strony dz.nr 421 oraz wymiana pokrycia dachowego dz.nr 421 obr. 1 Śródmieście, plac Wszystkich Świętych 8 w Krakowie. Kategoria obiektu budowlanego XIII/VIII.
Główny kod CPV: 45000000-7 – Roboty budowlane
Dodatkowy kod CPV: 45261000-6 – Wykonanie pokryć dachowych i malowanie
45261214-7 – Kładzenie dachów bitumicznych
45261000-4 – Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45312311-0 – montaż instalacji piorunochronnej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania zamówienia określają:
– Załącznik Nr 9 do SWZ – Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
– Załącznik Nr 10 do SWZ – Projekt budowlany, Pozwolenie na budowę, Opinia Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków
– Załącznik Nr 11 do SWZ – Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnieniaW wyznaczonym terminie, tj. do 24.08.2022 r. do godz. 09:45 nie złożono żadnej oferty.
| 2022-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |