Dostawa sprzętu fotograficznego dla Katedry Kryminalistyki
Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00321347
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-08-26 10:20
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7642277132
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy optyczne
Wykonawcy
4 przyznane
BEAFOTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL
267 100 PLN13P SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
39 544,5 PLNZBIGNIEW DUCKIWarszawa, PL
45 756 PLNZBIGNIEW DUCKIWarszawa, PL
45 756 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.