Adaptacja pomieszczeń na rehabilitację pocovidową
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00321450
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00321450/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-26 10:43
- Lokalizacja
- Szamotuły, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ff195dc-fd58-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 7871807873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00321450 z dnia 2022-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń na rehabilitację pocovidową
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000553822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sukiennicza
1.5.2.) Miejscowość: Szamotuły
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-500
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szamotuly.med.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szamotuly.med.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.spzoz.powiat-szamotuly.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń na rehabilitację pocovidową2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ff195dc-fd58-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00321450
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00080553/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Adaptacja pomieszczeń na rehabilitację pocovidową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00242638/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-381-43/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia wskazuje opracowana dokumentacja projektowa.
2. Lokalizacja zadania: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Szamotułach ul. Sukiennicza 13, 64-500 Szamotuły.
3. Przedmiot umowy obejmuje ponadto:
1) powołanie osoby, wyznaczonej do bezpośrednich kontaktów Zamawiającego z Wykonawcą, która będzie odpowiedzialna za organizację prac związanych z budową oraz w pobliskim otoczeniu komunikacyjnym,
2) zorganizowanie na swój koszt placu budowy oraz prowadzenie robót zgodnie z przepisami bhp oraz ppoż.,
3) oznakowanie i zabezpieczenie dróg publicznych w zakresie wynikającym z uzgodnień z zarządcami tych dróg,
4) zorganizowanie i przeprowadzenie niezbędnych badań i odbiorów oraz kompletowanie dokumentacji obejmującej zakres robót objętych przedmiotem zamówienia,
5) uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót i przekazanie go Zamawiającemu najpóźniej do dnia odbioru końcowego.
4. Wykonawca jest gospodarzem na terenie budowy od daty przekazania placu budowy do czasu odbioru końcowego, a w szczególności zobowiązany jest do:
1) ochrony mienia i zabezpieczenia przeciwpożarowego,
2) nadzoru nad bhp,
3) ustalania i utrzymywania porządku,
4) odpowiedniej organizacji placu budowy, zabezpieczenia magazynowego i dozoru mienia,
5) dostarczenia aktualnych atestów zastosowanych materiałów, wyników oraz protokołów badań, sprawozdań i prób dotyczących realizowanego zamówienia, które są wymagane prawem oraz odbiorami.
5. Wykonawca udzieli gwarancji jakości i rękojmi na roboty budowlane objęte umową na okres min. 24 miesiące licząc od daty podpisania protokołu odbioru końcowego inwestycji. W okresie gwarancji Wykonawca zapewnia bezpłatne przeglądy instalacji wentylacji, pompy ciepła, instalacji fotowoltaicznej, klimatyzacji, sieci teleinformatycznych (w tym również monitoringu)
i innych zamontowanych w ramach zadania. Ilość miesięcy na jaką wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji i rękojmi stanowi kryterium wyboru.
6. Wykonawca zrealizuje roboty będące przedmiotem umowy z materiałów własnych (zakupionych przez siebie).
7. Wykonawca jest zobowiązany do przedstawienia Zamawiającemu harmonogramu rzeczowo – finansowego w ciągu dwóch tygodni od daty podpisania umowy
8. Zastrzeżenia:
1) zamówienie należy wykonać zgodnie z założeniami dokumentacji budowlanej, sztuka budowlana, przepisami ustawy - Prawo Budowlane (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1409) oraz wg przepisów wykonawczych wydanych na podstawie przywołanej ustawy i przepisów
o bezpieczeństwie i higienie pracy podczas wykonywania robót budowlanych.
2) zastosowane materiały winny być dopuszczone do powszechnego lub indywidualnego stosowania w budownictwie, posiadać znak zgodności CE
3) teren, na którym prowadzone będą roboty budowlane należy zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych poprzez wydzielenie strefy niebezpiecznej. Strefy niebezpieczne należy trwale wygrodzić i oznaczyć tablicami ostrzegawczymi o grożącym niebezpieczeństwie,
4) prowadzenie przez kierownika budowy Dziennika budowy zgodnie z obowiązującymi
w tym zakresie przepisami prawa,
5) zamówienie rozliczane będzie w formie ryczałtu. (Zgodnie z art. 632 & 1 K.c. jeżeli strony umówiły się na wynagrodzenie ryczałtowe, przyjmujący zamówienie nie może żądać podwyższenia wynagrodzenia, chociażby w czasie zawarcia umowy nie można było przewidzieć rozmiaru lub kosztów prac.)
6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: załączniki (Zał. 3a -3e), zwanymi w dalszej
treści także OPZ. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki
Wykonawcy wymienione w projekcie umowy.
7) Płatność dokonana będzie w złotych w terminie do 30 dni od daty wydania Zamawiającemu przedmiotu umowy i dostarczenia faktury, na konto bankowe Wykonawcy wskazane
w fakturze. Podstawą do wystawienia faktury jest podpisany przez zamawiającego protokół odbioru (bez uwag). Zamawiający podczas realizacji umowy dopuszcza płatności częściowe zgodnie z zapisami w zał. nr 2 do swz.
8) Gwarancja i rękojmia
Minimalne warunki gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia: min. 2 lata od dnia odbioru przedmiotu zamówienia (podlega ocenie w kryteriach oceny ofert).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1568250,000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1568250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1568250,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma WIELĄDEK Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6070092559
7.3.3) Ulica: Osiedle Barwne 19
7.3.4) Miejscowość: Podanin
7.3.5) Kod pocztowy: 64-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1568250,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-16| 2022-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |