Wykonanie robót, polegających na odciążeniu stropu patio w budynku przy ul. Marii Kazimiery 18-26 z mas ziemnych oraz elementów betonowych prefabrykowanych, wraz z robotami towarzyszącymi

"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY ŻOLIBORZ M.ST. WARSZAWY"

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00321830
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00321830/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-08-26 12:11
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0904a3eb-18a6-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
1070001287
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneWyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnychRoboty budowlane w zakresie parkingów podziemnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00321830 z dnia 2022-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót, polegających na odciążeniu stropu patio w budynku przy ul. Marii Kazimiery 18-26 z mas ziemnych oraz elementów betonowych prefabrykowanych, wraz z robotami towarzyszącymi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY ŻOLIBORZ M.ST. WARSZAWY"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011104337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Kazimiery 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-641

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pgrochot@zgnzoliborz.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnzoliborz.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zgnzoliborz.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót, polegających na odciążeniu stropu patio w budynku przy ul. Marii Kazimiery 18-26 z mas ziemnych oraz elementów betonowych prefabrykowanych, wraz z robotami towarzyszącymi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0904a3eb-18a6-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00321830

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022447/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja budynków mieszkalnych przy ul. Marii Kazimiery 18/26, Mickiewicza 65 - prace przygotowawcze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300890/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.22.2022.PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót, polegających na odciążeniu stropu patio w budynku przy ul. Marii Kazimiery 18-26 z mas ziemnych oraz elementów betonowych prefabrykowanych, wraz z robotami towarzyszącymi.
Zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania obejmuje m. in.:
 stemplowanie wszystkich stropów garaży podziemnych,
 demontaż zabawek z dwóch placów zabaw oraz elementów małej architektury,
 transport zdemontowanych elementów we wskazane miejsce w obrębie budynku,
 demontaż murków oporowych z elementów betonowych prefabrykowanych,
 karczowanie drzew wraz z usunięciem karpiny z wywozem,
 rozbiórka obrzeży oraz ażurowych płyt betonowych wraz ze zdjęciem urobku w celu odkrycia stropu z wymianą warstw izolacyjnych oraz odtworzeniem warstw rozsączających do wysokości chodnika,
 zdjęcie i wywóz wszystkich warstw ziemnych powyżej wysokości chodnika (odciążenie),
 odkrycie i wymiana dylatacji wraz z uszczelnieniem, odtworzenie podbudowy z keramzytu i wyścielenie urobku do wysokości chodnika,
 wykonanie ław oporowych, zabezpieczających kostkę po usunięciu prefabrykatów.

Szczegółowy zakres robót budowalnych został zawarty w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 6 do SWZ) oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót (załącznik nr 5 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45236000-0 - Wyrównywanie terenu

45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

45223310-2 - Roboty budowlane w zakresie parkingów podziemnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym, na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy. Zgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy oraz Rozdziałem XIII SWZ w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Wykonawca złożył ofertę w niniejszym postępowaniu jednak nie została ona podpisana żadnym z dopuszczonych podpisów. W związku z powyższym oferta Wykonawcy, podlega odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2022-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane