Opracowanie audytu energetycznego, dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla budynków szkół i przedszkoli

Gmina Siemianowice Śląskie-Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00321861
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-08-26 12:19
Lokalizacja
Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6431004477
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi doradcze w zakresie wydajności energetycznejNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

4 przyznane

DSW PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL
47 478 PLN
DSW PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL
47 478 PLN
DSW PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL
47 478 PLN
DSW PROJEKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChorzów, PL
47 478 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.