Remont Mostów Uniwersyteckich Północnego i Południowego we Wrocławiu – etap II
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00321880
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00321880/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-08-26 12:23
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80a2fd4e-e0aa-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8971383551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00321880 z dnia 2022-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Mostów Uniwersyteckich Północnego i Południowego we Wrocławiu – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150142
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Długa 49
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-633
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzpnz@zdium.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdium.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
bip.zdium.wroc.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie pasem drogowym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont Mostów Uniwersyteckich Północnego i Południowego we Wrocławiu – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80a2fd4e-e0aa-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00321880
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004597/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont Mostów Uniwersyteckich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00195473/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TXZ/EEDI/108/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje :
a) w zakresie skrajni obiektów:
- pozostawienie skrajni jezdni oraz chodników bez zmian, podobnie bez zmian ma pozostać skrajnia pod obiektem,
b) w zakresie podpór:
- naprawę uszkodzonych kamiennych okładzin podpór,
- oczyszczenie kamiennych okładzin podpór,
- uzupełnienie spoin i zabezpieczenie elementów kamiennych przed dewastacją na skutek oddziaływania warunków atmosferycznych i wody,
c) w zakresie konstrukcji nośnych:
- wykonanie nowej płyty podchodnikowej,
- zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni betonowych,
- oczyszczenie przez piaskowanie a następnie zabezpieczenie antykorozyjne elementów stalowych w tym wsporników pod latarnie,
- wymianę blach gzymsowych (opcjonalnie),
d) w zakresie elementów wyposażenia:
- oczyszczenie, konserwację łożysk, dolnych i górnych blach łożysk oraz regulację łożysk,
- wymianę izolacji na szczelną bezszwową na chodniku,
- wymianę nawierzchni chodnika oraz regulację krawężników,
- wymianę istniejących elementów odwodnienia wraz z zabudowaniem przewodów zbiorczych i rur spustowych,
- naprawę uszkodzonych i uzupełnienie brakujących elementów poręczy stalowych wraz z zabezpieczeniem antykorozyjnym całości balustrad stalowych,
- uzupełnienie brakujących elementów i spoin w balustradach kamiennych oraz zabezpieczenie elementów kamiennych balustrad przed zepchnięciem,
- demontaż znaków wodnych na czas remontu i ponowny ich montaż po zakończeniu prac,
- wykonanie odwodnienia z uwzględnieniem separatorów, wpustów, sączków,
e) w zakresie oświetlenia:
- uwzględnienie dostępu do zasuwy w skrzyżowaniu ul. Grodzkiej / Most Uniwersytecki Płd., w celu naprawy uszkodzonej obudowy na zasuwie,
- zlokalizowanie kanałów technologicznych MTKK w obiektach mostowych oraz w pasie,
- wymianę opraw oświetleniowych zamontowanych pod mostami (iluminacja powinna zostać zamontowana na czas prowadzenia robót).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |